LIDER SPORTU W DECATHLON POZNAŃ SWADZIM

Decathlon to sieć sklepów na całym świecie. Pełna sportu, marek pasji i innowacji. Naszym Użytkownikom oferujemy atrakcyjne ceny, wysokiej jakości poradę oraz serwis.

Codziennie naszym Pracownikom przyświeca jeden cel “Umożliwiać jak największej liczbie osób czerpanie radości i korzyści wynikających z uprawiania sportu”.

I żeby być jeszcze bliżej osób, które uprawiają sport oraz tych, którzy dopiero rozpoczynają przygodę ze sportem powstało w naszej firmie stanowisko LIDERA SPORTU!

Poszukujemy :

LIDERA SPORTU FITNESS CARDIO

oraz

LIDERA SPORTÓW RAKIETOWYCH

Będzie trochę długo, ale to tylko dlatego żebyś mógł/mogła jak najlepiej poznać to stanowisko!

A więc jeśli:

 • Lubisz doradzać tym, którzy kochają fitness lub sporty rakietowe,
 • Chcesz pracować i rozwijać ten sport nie tylko w sklepie, ale również w miejscach, w których inni go uprawiają,
 • Marzysz o tym, żeby nauczyć się prowadzić własny biznes, zachowując przy tym wszystkie benefity wynikające z umowy o pracę,
 • Znasz na wylot social media, i w świecie online czujesz się jak ryba w wodzie.

Już prawie to mamy! Teraz pewnie zastanawiasz się, co musisz wiedzieć lub jakie posiadać kompetencje, aby zaaplikować na to stanowisko?

 • Przede wszystkim musisz uprawiać ten sport i znać rynek fitness cardio lub sporty rakietowe w Poznaniu
 • Bardzo ważne są umiejętności komunikacyjne ponieważ będziesz nawiązywać relacje z lokalnymi grupami sportowymi, klubami lub innymi organizacjami z którymi będziesz na co dzień współpracować,
 • Wiadomo, że obecnie komunikacja w dużej mierze odbywa się za pomocą Internetu, dlatego tak ważne jest, aby osoba na tym stanowisku korzystała i na bieżąco komunikowała się za pomocą takich mediów społecznościowych jak Facebook, Instagram. Jeśli dodatkowo prowadzisz swojego bloga sportowego i znasz grupy sportowe w Poznaniu to świetnie!
 • Będziesz zarządzać projektem swojego sportu na lokalnym rynku czyli dobierać ofertę produktów, która później będzie znajdować się w Twoim sklepie Decathlon Poznań Swadzim, będziesz odpowiadać za biznes czyli obrót i wskaźniki finansowe na Twoim sporcie, dlatego można powiedzieć, że będziesz prowadzić taką małą firmę sportową pod dachem Decathlon Swadzim.

Jeśli masz jakieś wątpliwości to pamiętaj, że w Decathlon, czeka na Ciebie pakiet szkoleń, nad którym przez ostatnie kilkanaście miesięcy dzielnie pracował nas zespół szkoleniowy. Właśnie po to, aby każdy Lider sportu mógł na starcie uzupełnić swoją wiedzę i kompetencje potrzebne na tym stanowisku. Więc jeśli obawiasz się, że nie masz doświadczenia w handlu lub w prowadzeniu projektów, dla Nas to nie problem!

 

O a tutaj, Robert (który był Liderem sportu, a teraz jest Liderem Operacyjnym sklepu Decathlon Kraków Plaza) opowiada o tym, jak on realizował swój projekt sportu w Decathlon Bielsko – Biała KLIKAJ I OGLĄDAJ :)

A co oferujemy:

 • umowę o pracę na wybraną przez Ciebie część etatu,
 • elastyczny grafik dostosowany do zajęć na uczelni, treningów i innych aktywności sportowych,
 • prywatną opiekę medyczną,
 • szereg profesjonalnych szkoleń, w tym technicznych,
 • możliwość rozwoju zawodowego i awansu,
 • wspólne uprawianie sportu i treningi,
 • możliwość testowania naszych produktów,
 • sportową i wyjątkową atmosferę pracy.

Jesteś gotów/a, aby dołączyć do naszego zespołu?

Pamiętaj, aby w CV UWZGLĘDNIĆ jaki sport uprawiasz, możesz również opisać swoją historię związaną z tym sportem.

Aplikuj, nie czekaj! Wyślij swoje CV już dziś, a jeśli znasz kogoś kto również kocha sport i sprawdziłby się na tym stanowisku to przekaż linka dalej :) Dziękujemy :)

bottom
Aplikuj
Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub „Wyślij” zgadzasz się na przetwarzanie przez Decathlon Sp. z o.o. danych osobowych zawartych w Twoim zgłoszeniu rekrutacyjnym na stanowisko wskazane w ogłoszeniu o pracę (zgoda obejmuje dodatkowe dane osobowe, które nie zostały wskazane w Kodeksie pracy lub w innych przepisach prawa, np. Twoje zdjęcie, zainteresowania). Dane osobowe wskazane w Kodeksie pracy lub w innych przepisach prawa (m.in. Twoje imię, nazwisko, doświadczenie zawodowe, wykształcenie) przetwarzamy na podstawie przepisów prawa. Jeżeli nie chcesz, abyśmy przetwarzali dodatkowe dane o Tobie, nie umieszczaj ich w swoich dokumentach. Twoja zgoda jest dobrowolna i nie ma wpływu na możliwość udziału w rekrutacji. Możesz ją cofnąć w każdym momencie, wysyłając e-mail na adres: iod@decathlon.com. Cofnięcie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przez Decathlon Sp. z o.o. przed cofnięciem zgody. Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych w naszych rekrutacjach znajdziesz otwierając poniższy link: INFORMACJA DOTYCZĄCA PRZETWARZANIA DANYCH OSOBOWYCH KANDYDATÓW DO PRACY W DECATHLON Sp. z o.o.