GRUPA NEUCA

Jesteśmy jedną z największych w Polsce firm, rozwijającą się jednocześnie w kilku kluczowych obszarach rynku zdrowia. Daje to naszym pracownikom wyjątkowe możliwości tworzenia innowacyjnych rozwiązań, zmieniających jakość życia pacjentów.

Aktualnie do naszego zespołu w ramach Grupy NEUCA poszukujemy kandydata na stanowisko:

Specjalista ds. SEO

Region: małopolskie
Numer referencyjny: SS/07/2020/CP

Opis stanowiska

Miejsce pracy: Toruń lub Warszawa

W naszym zespole będziesz:

  • odpowiedzialny za stałe doskonalenie redakcji w zakresie optymalizacji contentu zamieszczanego na stronach,
  • wdrażał rekomendację Kierownika SEO w zakresie zmian w rozwiązaniach IT, w szczególnośći CMS i budowy stron,
  • przeprowadzał szkolenia dla edytorów i specjalistów e-commerce.

Wymagania

Świetnie się odnajdziesz, jeśli:

  • posiadasz ekspercką wiedzę na temat działania algorytmu google,
  • masz wiedzę na temat komercjalizacji ruchu organicznego z Google,
  • miałeś już okazję budować ruch organiczny dla serwisów medycznych,
  • myślisz analitycznie.

Oferujemy

Zapewnimy Ci:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • możliwość pracy zdalnej - razem ustalimy ile dni home ofiice byłoby dla Ciebie optymalne,
  • pracę w firmie działającej na wielu obszarach rynku ochrony zdrowia, co sprawia, że
  • mamy okazję brać udział w różnorodnych projektach,
  • udział w projektach o dużym wpływie na Organizację (wszystko oparte na danych), dostęp do najnowszych narzędzi,
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji w ramach szkoleń,
  • pakiet benefitów pozapłacowych - sam wybierzesz, z czego będziesz chciał skorzystać.