GRUPA NEUCA

Jesteśmy jedną z największych w Polsce firm, rozwijającą się jednocześnie w kilku kluczowych obszarach rynku zdrowia. Daje to naszym pracownikom wyjątkowe możliwości tworzenia innowacyjnych rozwiązań, zmieniających jakość życia pacjentów.

Aktualnie do naszego zespołu w ramach Grupy NEUCA poszukujemy kandydata na stanowisko:

Kierownik Konta Pacjenta

Region: śląskie
Numer referencyjny: KKP/07/2020/CP

Opis stanowiska

Miejsce pracy: Toruń lub Warszawa

W naszym zespole będziesz:

  • planował rozwój konta pacjenta,
  • pracował nad specyfikacją narzędzi (wraz z IT) zgodnie ze strategią rozwoju serwisu,
  • nadzorował proces implementacji nowych rozwiązań,
  • definiował wymagania funkcjonalne i biznesowe,
  • analizował zmiany wpływu na pozycję rynkową i wartość dla użytkowników,
  • śledził trendy rynkowe dotyczące narzędzi poszukiwanych przez pacjentów.

Wymagania

Świetnie się odnajdziesz, jeśli:

  • umiesz projektować schematy zależności i przepływów pomiędzy poszczególnymi rozwiązaniami technicznymi,
  • masz wiedzę z zakresu rynku medycznego w Internecie,
  • wiesz jak działają algorytmy Google i jaki mają wpływ na inne serwisy,
  • myślisz analitycznie,
  • zauważasz u siebie umiejętności liderskie,
  • posiadasz dużą świadomość biznesową.

Oferujemy

Zapewnimy Ci:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę/B2B,
  • możliwość pracy zdalnej - razem ustalimy ile dni home ofiice byłoby dla Ciebie optymalne,
  • pracę w firmie działającej na wielu obszarach rynku ochrony zdrowia, co sprawia, że  mamy okazję brać udział w różnorodnych projektach,
  • udział w projektach o dużym wpływie na Organizację (wszystko oparte na danych),
  • dostęp do najnowszych narzędzi,
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji w ramach szkoleń,
  • pakiet benefitów pozapłacowych - sam wybierzesz, z czego będziesz chciał skorzystać.