Warszawa
Product Owner

Wirtualna Polska Media S.A. - partner pierwszego wyboru Polaków, dostarczający angażujące informacje, rozrywkę i usługi oraz inspirujący w codziennych decyzjach. Niekwestionowany lider w kategorii mobile oraz poczta elektroniczna.

Opis stanowiska:

  • Określanie strategii i kierunków rozwoju produktu (digital & e-commerce)
  • Bieżące zarządzanie produktem i maksymalizacja jego wartości dla firmy
  • Dokładne definiowanie i analizowanie wymagań biznesowych dla produktu
  • Współpraca z innymi zespołami (IT, UX/UI, SEO, marketing itp.) w zakresie modelowania, tworzenia i rozwoju produktu
  • Analizowanie środowiska konkurencyjnego trendów w zakresie produktu oraz rekomendowanie kierunków zmian i rozwoju produktu
  • Kreowanie nowych inicjatyw oraz aktywny udział w toczących się projektach rozwojowych obszarów
  • Bieżące raportowanie w zakresie ruchu, kosztów, przychodów, rozwoju produktu i ustalonych KPI
  • Odpowiedzialność za wynik sprzedażowy realizowanych projektów
  • Pozyskiwanie nowych klientów do współpracy, utrzymanie i rozwój relacji z klientami
  • Wsparcie kampanii komunikacyjnych i promocyjnych produktu

Wymagania:

  • Min. 2 lata doświadczenia na stanowisku Product Ownera lub podobnych: Product Manager/Business Owner/Growth Manager/Business Development Manager
  • Doskonała znajomość branży mediowejdigital & e-commerce oraz trendów rynkowych
  • Doświadczenie w zarządzaniu złożonymi projektami, od koncepcji do wdrożenia, w metodykach zwinnych
  • Umiejętność zbierania wymagań i zrozumienia potrzeb użytkowników
  • Proaktywna postawa i nastawienie na realizację celów biznesowych
  • Innowacyjność i kreatywność poparta przykładami konkretnych wdrożeń
  • Wysoko rozwinięte umiejętności analityczne, interpretacji danych i wyciągania wniosków - mile widziana znajomość narzędzi analitycznych np. Google Analytics
  • Wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne i współpracy w zespołach projektowych
  • Umiejętność prowadzenia prezentacji oraz przekonywania do swoich pomysłów
  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej oraz umiejętność priorytetyzacji zadań
  • Bardzo dobra znajomość jęz. angielskiego

Oferujemy:

  • Realny wpływ na rozwój biznesu, poprzez realizacje projektów, które docierają do milionów użytkowników
  • Tworzenie innowacyjnych rozwiązań, które wyznaczają trendy w branży
Oferujemy:
Swobodna atmosfera
Brak dress code’u
Szkolenia i konferencje
Wspólna gra
w planszówki
Wymiana wiedzy
Imprezy integracyjne
Biblioteka
Parking dla rowerów
Nowoczesne biuro
bottom