Agencja Pośrednictwa Pracy

od 14 lat świadczy usługi na najwyższym poziomie,
zapewniając pracownikom dostęp do stabilnych i
umożliwiających rozwój ofert pracy na rynku Unii Europejskiej.

Dla naszego klienta w Holandii poszukujemy kandydatów na stanowisko:

MONTER OKIEN PCV
Miejsce pracy: Różne lokalizacje

Termin rozpoczęcia pracy: do zaraz
Praca na pół roku z możliwością przedłużenia

Opis stanowiska:

Do zadań pracownika będzie należało:

- Dopasowanie aluminiowych profili okiennych,

- Montaż zawiasów, zatrzasków,

- Wsuwanie rur stalowych do profili,

- Proste spawanie profili.

Kogo szukamy?

  • Osób komunikujących się w języku angielskim (warunek konieczny)
  • Posiadających prawo jazdy
  • Z doświadczeniem na podobnym stanowisku przy montażu profili (wariunek konieczny)
  • Posiadających własny samochód (mile widziane)
  • Osób posiadających VCA

Co możemy Ci zaoferować?

  • Stawkę od 475 euro netto tygodniowo
  • Zakwaterowanie zapewnione przez pracodawcę
  • Pomoc polskiego koordynatora przez cały okres zatrudnienia
  • Stałą pracę w oparciu o umowę i pełnym pakietem socjalnym
  • Możliwość pracy na dłuższy okres czasu
  • Pomoc w organizacji wyjazdu oraz w załatwianiu wszystkich formalności

Nasza firma pracuje zgodnie z prawem Unii Europejskiej –
posiadamy
certyfikat Ministerstwa Pracy nr 2476.