top
Specjalista ds. Ochrony Centrum Logistycznego Miejsce pracy: Centrum Logistyczne Nadarzyn
Miejsce pracy: Nadarzyn (pow. pruszkowski)
top

Twoje zadania:

  • podejmowanie działań mających na celu zabezpieczenie obiektu
  • nadzorowanie zewnętrznych firm ochrony
  • obsługa systemu monitorowania i analiza operacji magazynowych
  • podejmowanie czynności interwencyjnych w sytuacjach zagrożenia bezpieczeństwa (w tym współpraca z policją, pogotowiem, strażą pożarną, strażą miejską)
  • przygotowywanie materiałów dowodowych
  • ewidencjonowanie szafek ubraniowych, depozytowych, a także kluczy
  • wsparcie Kierowników Działów w codziennych zadaniach

Oczekujemy od Ciebie:

  • wykształcenia średniego
  • doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku
  • znajomości pakietu MS Office
  • znajomości programów obsługujących monitoring oraz  obsługi CCTV
  • gotowości do pracy w systemie III-zmianowym
  • asertywności i komunikatywności
  • samodzielności i umiejętności pracy pod presją czasu
Oferujemy:
top
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • atrakcyjny system wynagrodzeń (stawka zasadnicza + premia kwartalna, dodatek transportowy, zmiana wynagrodzenia w przypadku pozytywnej oceny rocznej)
  • wybrane przez Ciebie benefity pozapłacowe (pakiet sportowy, pakiet medyczny i ubezpieczenie grupowe)
  • możliwość budowania wyjątkowej atmosfery pracy
zabkapolska.pl