Doradca Sportowy Decathlon Swadzim

Decathlon to sieć sklepów na całym świecie. Wspólnie dążymy do tego, aby uczynić sport źródłem przyjemności dla wszystkich. W naszym działaniu kierujemy się dwiema głównymi wartościami: witalnością i odpowiedzialnością. Jesteśmy przekonani, że szczęście naszych pracowników przekłada się na zadowolenie naszych klientów.

JEŚLI:

  • jesteś aktywnym pasjonatem sportu,
  • masz w sobie mnóstwo energii i pozytywne nastawienie,
  • lubisz pracę w zespole, jesteś otwarty/a i szybko nawiązujesz kontakt z ludźmi,
  • cechuje Cię odpowiedzialność, szczerość oraz szacunek do innych osób,

Poszukujemy sportowców na takie sporty jak  :

  • Turystyka
  • Bieganie
  • Sporty Rakietowe
  • Myślistwo
  • Wędkarstwo

...nie zwlekaj, aplikuj do Decathlon Swadzim!

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • profesjonalna obsługa klienta,
  • praca z ekspozycją oraz dbałość o dostępność artykułów,
  • dynamizacja handlu,
  • dbałość o bezpieczeństwo.

OFERUJEMY:

  • umowę o pracę na dogodny dla Ciebie wymiar etatu,
  • możliwość rozwoju i doskonalenie umiejętności,
  • elastyczny grafik dopasowany do Twojej dyspozycyjności,
  • kartę Multisport,
  • szereg profesjonalnych szkoleń, w tym technicznych,
  • prywatną opiekę medyczną,
  • atrakcyjny system premiowania,
  • kartę zniżkową na zakupy w sklepie,
  • możliwość rozwoju zawodowego i awansu,
  • wspólne uprawianie sportu,
  • sportową i wyjątkową atmosferę w pracy.
bottom
Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub „Wyślij” zgadzasz się na przetwarzanie przez Decathlon Sp. z o.o. danych osobowych zawartych w Twoim zgłoszeniu rekrutacyjnym na stanowisko wskazane w ogłoszeniu o pracę (zgoda obejmuje dodatkowe dane osobowe, które nie zostały wskazane w Kodeksie pracy lub w innych przepisach prawa, np. Twoje zdjęcie, zainteresowania). Dane osobowe wskazane w Kodeksie pracy lub w innych przepisach prawa (m.in. Twoje imię, nazwisko, doświadczenie zawodowe, wykształcenie) przetwarzamy na podstawie przepisów prawa. Jeżeli nie chcesz, abyśmy przetwarzali dodatkowe dane o Tobie, nie umieszczaj ich w swoich dokumentach. Twoja zgoda jest dobrowolna i nie ma wpływu na możliwość udziału w rekrutacji. Możesz ją cofnąć w każdym momencie, wysyłając e-mail na adres: iod@decathlon.com. Cofnięcie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przez Decathlon Sp. z o.o. przed cofnięciem zgody. Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych w naszych rekrutacjach znajdziesz otwierając poniższy link: INFORMACJA DOTYCZĄCA PRZETWARZANIA DANYCH OSOBOWYCH KANDYDATÓW DO PRACY W DECATHLON Sp. z o.o.