GRUPA NEUCA

Jesteśmy jedną z największych w Polsce firm, rozwijającą się jednocześnie w kilku kluczowych obszarach rynku zdrowia. Daje to naszym pracownikom wyjątkowe możliwości tworzenia innowacyjnych rozwiązań, zmieniających jakość życia pacjentów.

Aktualnie do naszego zespołu w ramach Grupy NEUCA poszukujemy kandydata na stanowisko:

Specjalista ds. Wynagrodzeń i Benefitów

Miejsce pracy: Toruń
Region: kujawsko-pomorskie
Numer referencyjny: SWB/06/2020/T

Opis stanowiska

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:

  • operacyjne wdrażanie i komunikowanie polityki wynagrodzeń i świadczeń Grupy NEUCA,
  • administrację i rozliczanie systemów motywacyjnych i benefitowych,
  • wartościowanie stanowisk pracy / wyceny,
  • prowadzenie projektów z zakresu wynagrodzeń i benefitów,
  • wsparcie klientów wewnętrznych oraz HR w zakresie polityki wynagrodzeń i świadczeń,
  • wspieranie procesu budżetowania wynagrodzeń i świadczeń,
  • dostarczanie danych do raportów płacowych.

Wymagania

Od kandydatów oczekujemy:

  • minimum 2-letniego doświadczenia na podobnym stanowisku,
  • doświadczenia w administrowaniu i rozliczaniu systemów motywacyjnych,
  • znajomości MS Excel na poziomie zaawansowanym,
  • umiejętności korzystania z raportów płacowych,
  • znajomości systemu kadrowo-płacowego (mile widziany SAP HCM),
  • praktyczna znajomość metod wartościowania stanowisk pracy - mile widziane.

Oferujemy

Oferujemy:

  • samodzielną i odpowiedzialną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • możliwość częściowej pracy zdalnej,
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • przyjazną atmosferę pracy,
  • pakiet benefitów pozapłacowych:
    - ZDROWIE (karta sportowa, opieka medyczna);
    - BEZPIECZEŃSTWO (ubezpieczenie na życie, zniżki na ubezpieczenia majątkowe i ubezpieczenia komunikacyjne, bezpłatne porady prawne);
    - FINANSE (rabaty w e-sklepie, pożyczki mieszkaniowe);
    - RODZINA (program My Mamy: dofinansowanie do opieki nad dzieckiem, dofinansowanie do wyprawki z tytułu urodzenia dziecka, płatny dzień wolny na urodziny dziecka do ukończenia 12 roku życia, wyprawki szkolne, świadczenia na święta, paczki na święta).

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie aplikacji wybierając przycisk APLIKUJ.
Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.