Pracownik zespołu logistycznego - Magazynier
Decathlon zatrudnia obecnie ponad 77 000 osób na całym świecie. Wspólnie dążymy do tego, aby uczynić sport źródłem przyjemności dla wszystkich. W naszym działaniu kierujemy się dwiema głównymi wartościami: witalnością i odpowiedzialnością. Jesteśmy przekonani, że szczęście naszych pracowników przekłada się na zadowolenie naszych klientów. 

"Możliwości są zawsze, wystarczy tylko wyjść im naprzeciw"

 

Twoja rola na magazynie:

Do Twoich obowiązków będzie należało między innymi przyjmowanie towaru, kompletowanie, pakowanie i wysyłanie zamówień do naszych sklepów i Klientów online. 

Twój profil:

  • Jesteś zainteresowany pracą w logistyce
  • Czynnie uprawiasz sport
  • Chcesz się rozwijać i podnosić swoje kwalifikacje zawodowe
  • Jesteś dyspozycyjny w weekendy oraz popołudniami
  • Mile widziane uprawnienia na wózki widłowe. Praca również na dziale wysokiego składowania

Oferujemy:

  • Interesującą, pełną wyzwań pracę w młodym zespole
  • Szkolenia z zakresu procesów logistycznych
  • Projekty indywidualne dostosowane do Twoich zainteresowań
  • Pakiet socjalny.

Oferujemy stawkę 3350 zł brutto na pełen etat oraz premię miesięczną i kwartalną uzależnioną od wyników osiąganych przez magazyn

bottom
Aplikuj
Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub „Wyślij” zgadzasz się na przetwarzanie przez Decathlon Sp. z o.o. danych osobowych zawartych w Twoim zgłoszeniu rekrutacyjnym na stanowisko wskazane w ogłoszeniu o pracę (zgoda obejmuje dodatkowe dane osobowe, które nie zostały wskazane w Kodeksie pracy lub w innych przepisach prawa, np. Twoje zdjęcie, zainteresowania). Dane osobowe wskazane w Kodeksie pracy lub w innych przepisach prawa (m.in. Twoje imię, nazwisko, doświadczenie zawodowe, wykształcenie) przetwarzamy na podstawie przepisów prawa. Jeżeli nie chcesz, abyśmy przetwarzali dodatkowe dane o Tobie, nie umieszczaj ich w swoich dokumentach. Twoja zgoda jest dobrowolna i nie ma wpływu na możliwość udziału w rekrutacji. Możesz ją cofnąć w każdym momencie, wysyłając e-mail na adres: iod@decathlon.com. Cofnięcie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przez Decathlon Sp. z o.o. przed cofnięciem zgody. Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych w naszych rekrutacjach znajdziesz otwierając poniższy link: INFORMACJA DOTYCZĄCA PRZETWARZANIA DANYCH OSOBOWYCH KANDYDATÓW DO PRACY W DECATHLON Sp. z o.o.