RTV Euro AGD

Programista SQL

Miejsce pracy: Warszawa
Region: mazowieckie

Opis stanowiska

Twoje zadania:

  • tworzenie i modyfikacja funkcjonalności Hurtowni Danych
  • kontakt z klientami wewnętrznymi, przeprowadzanie analiz potrzeb biznesowych
  • tworzenie specyfikacji wymagań dla nowych rozwiązań informatycznych
  • opracowywanie i wycena rozwiązań informatycznych
  • wsparcie testów akceptacyjnych rozwiązań
  • przygotowywanie dokumentacji opisującej rozwiązania informatyczne

Wymagania

Nasze oczekiwania:

  • znajomość zagadnień z obszaru Hurtowni Danych
  • znajomość MS SQL Server 2014 - 2019 w zakresie:
    • T-SQL – zaawansowana znajomość technik programistycznych i optymalizacyjnych
    • S SIS  – podstawowa znajomość narzędzia ETL
  • znajomość Pythona
  • szybkość i łatwość przyswajania wiedzy
  • wykształcenie wyższe lub w trakcie (preferowane kierunki: informatyka, matematyka, fizyka, statystyka)
  • umiejętności analityczne, szczególnie w zakresie tworzenia wielowymiarowych raportów
  • rozumienie potrzeb użytkowników i umiejętność ich zoperacjonalizowania w oparciu o informacje z hurtowni danych
  • wysoko rozwinięte zdolności komunikacyjne
  • umiejętność rozwiązywania problemów i umiejętność jasnego komunikowania pomysłów
  • ambicja, otwartość na nowe wyzwania
  • abstrakcyjne poczucie humoru
  • znajomość MS PowerBI będzie dodatkowym atutem

Oferujemy

Oferujemy:

  • ciekawą i rozwijającą pracę w innowacyjnym środowisku
  • udział w ciekawych projektach informatycznych i biznesowych
  • szansę ciągłego rozwoju kwalifikacji zawodowych i osobowych
  • pracę w firmie o stabilnej pozycji rynkowej
  • przyjazną atmosferę pracy w dynamicznym, interdyscyplinarnym zespole
  • motywacyjne wynagrodzenie