GRUPA NEUCA

Jesteśmy jedną z największych firm w Polsce, rozwijającą się jednocześnie w kilku kluczowych obszarach rynku zdrowia. Daje to naszym pracownikom wyjątkowe możliwości tworzenia innowacyjnych rozwiązań.

Obecnie do zespołu w ramach Grupy NEUCA poszukujemy osoby na stanowisko:

Kupiec Strategiczny

Miejsce pracy: Toruń
Region: kujawsko-pomorskie
Numer referencyjny: KS/06/2020/T

Opis stanowiska

(obszar: indirect)

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:

  • tworzenie i realizację strategii zakupowych,
  • realizację zakupów na potrzeby grupy kapitałowej,
  • prowadzenie postępowań ofertowych,
  • analizę rynku i ocenę dostawców,
  • prowadzenie negocjacji i ustalanie warunków handlowych,
  • procesowanie umów handlowych,
  • ścisłą współpracę z klientami wewnętrznymi w celu realizacji ich potrzeb zakupowych,
  • proces i działania zakupowe w projektach prowadzonych w firmie,
  • działania wpływające na efektywność procesową i kosztową.

Wymagania

Od kandydatów oczekujemy:

  • doświadczenia na stanowisku Kupca,
  • znajomości procesu zakupowego i zagadnień z nim związanych,
  • wysoko rozwiniętych umiejętności interpersonalnych i negocjacyjnych,
  • umiejętności analitycznego myślenia,
  • bardzo dobrej organizacji pracy własnej,
  • dobrej znajomości pakietu MS Office, w szczególności MS Excel, PowerPoint,
  • wykształcenia wyższego.

Oferujemy

Oferujemy:

  • pełną wyzwań pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • przyjazne środowisko pracy,
  • narzędzia niezbędne do realizacji zadań
  • pakiet benefitów pozapłacowych (karta sportowa multisport, opieka medyczna).

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie aplikacji wybierając przycisk APLIKUJ.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.