Polska Press Grupa to wiodący koncern medialny w Polsce. Działamy na rynkach: wydawniczym, internetowym i usług poligraficznych.

Jako wydawca jesteśmy na 8 miejscu TOP wydawców w Polsce. Nasze serwisy odwiedza ponad 18,5 milionów użytkowników miesięcznie, obejmujemy zasięg na poziomie 65% według danych polskich badań internetu Gemius.

Wydajemy 20 największych dzienników regionalnych w wersji drukowanej i online: min. Dziennik Bałtycki, Gazetę Pomorską, Głos Wielkopolski, Dziennik Łódzki, Dziennik Zachodni, Gazetę Krakowską, Głos Koszaliński, Echo Dnia, Gazetę Wrocławską oraz ponad 120 tygodników lokalnych.

Nasz zespół IT składa się z 90 osób, które pracują w naszych Oddziałach w całej Polsce.
Teraz zapraszamy Ciebie, jeżeli chcesz rozwijać się na stanowisku:

Młodszy Administrator IT

Miejsce pracy: Gdańsk
Region: pomorskie

Opis stanowiska

Jakie będą Twoje zadania?

  • bieżące wsparcie użytkowników stacji roboczych, systemów i aplikacji
  • przygotowanie sprzętu komputerowego dla nowych pracowników
  • identyfikacja i rozwiązywanie problemów z oprogramowaniem, sprzętem komputerowym i rozwiązaniami sieciowymi, w tym pomoc zdalna
  • zarządzanie kontami i uprawnieniami użytkowników w podstawowym zakresie administracji serwerami Windows
  • udział w inwentaryzacji sprzętu i oprogramowania
  • dbałość o przestrzeganie przyjętych standardów informatycznych
  • udział w wewnętrznych projektach IT
  • tworzenie i aktualizacja dokumentacji technicznej

Wymagania

Czego oczekujemy? Zgłoś się, jeżeli:

  • posiadasz przynajmniej roczne doświadczenie w obszarze „Helpdesk” lub zbliżonym
  • jesteś absolwentem studiów lub studiujesz, najchętniej na kierunku związanym z IT
  • możesz wykazać się znajomością zagadnień sieci TCP/IP i usług sieciowych
  • posługujesz się językiem angielskim na poziomie przydatnym w pracy (czytanie dokumentacji, nauka nowych technologii i narzędzi)
  • jesteś gotowy do pracy zmianowej i zdalnej pomocy teleinformatycznej
  • potrafisz porozumieć się ze specjalistami z innych obszarów organizacji i służyć im pomocą w razie potrzeby
  • posiadasz prawo jazdy kat. B

Ważne:

  • Twoim atutem będą doświadczenia z zakresu samodzielnej administracji serwerami Windows, w tym usługą Active Directory oraz wiedza z zakresu systemów operacyjnych MS Windows 10 i serwerowych Windows 2008/2012

Oferujemy

Oferujemy:

  • pracę w dużej organizacji z dynamicznie rozwijającym się zespołem IT
  • wdrożenie pod okiem fachowców i możliwość szkolenia się w zawodzie, docelowo w ścieżce Administratora Systemów
  • dostęp do nowoczesnych technologii i narzędzi
  • benefity pracownicze – dofinansowanie wakacji, bonus świąteczny
  • możliwość skorzystania z pracowniczych pakietów dotyczących opieki medycznej, karnetów sportowych i ubezpieczenia NW
  • wyjazdy integracyjne w ramach IT
  • wsparcie merytoryczne kolegów i koleżanek z zespołu w Twoim dalszym rozwoju

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Więcej informacji o firmie: www.polskapress.pl