PBDI S.A. wchodzi w skład Grupy Erbud, będącej jedną z pięciu czołowych grup budowlanych na polskim rynku.

Specjalizujemy się w realizacji projektów w sektorze: budownictwa inżynieryjnego, drogowego oraz energetyki odnawialnej (farmy wiatrowe, farmy fotowoltaiczne).

Najważniejsze jest dla nas bezpieczeństwo naszych pracowników, dlatego każdy projekt wykonujemy w oparciu o najwyższe standardy bhp.

Nasi klienci cenią nas za indywidualne podejście, rzetelność i zaangażowanie. To dzięki temu zapewniamy im realizacje na najwyższym poziomie.

Z nami idea staje się rzeczywistością!

Obecnie, w związku z intensywnym rozwojem firmy, poszukujemy Kandydata na stanowisko:

Zastępca Dyrektora Działu Przygotowania Produkcji
Miejsce pracy: Toruń

Opis stanowiska:

  • kompleksowe opracowywanie wycen robót drogowych oraz ogólnobudowlanych,  przygotowywanie ofert przetargowych – w oparciu o SIWZ, dokumentację projektową oraz kalkulacje własne
  • przygotowywanie i sprawdzanie przedmiarów oraz kosztorysów robót
  • bieżący kontakt z podwykonawcami i dostawcami materiałów – wysyłanie zapytań ofertowych oraz analiza ofert na podstawie kompetencji i wiarygodności
  • negocjowanie cen materiałów i usług
  • sporządzanie i zgłaszanie możliwych rozwiązań zastępczych
  • koordynacja pracy zespołu Kosztorysantów
  • bieżąca współpraca z Dyrektorem Działu i innymi działami w firmie w celu efektywnego przygotowywania wycen

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne
  • minimum 3-letne doświadczenie w pracy na samodzielnym stanowisku w zakresie przygotowywania wycen/kosztorysów
  • bardzo dobra znajomość obsługi komputera, w tym programów do kalkulacji, pakietu MS Office (w szczególności MS Excel), AutoCad
  • dobra znajomość cen materiałów i usług budowlanych
  • samodzielność, dokładność i bardzo dobra organizacja pracy
  • inicjatywa i zaangażowanie
  • komunikatywność i otwartość na współpracę zespołową
  • doświadczenie w koordynowaniu pracy Kosztorysantów
  • mile widziana znajomość procedur Prawa Zamówień Publicznych
  • mile widziana znajomość języka angielskiego

Oferujemy:

  • Umowę
    o pracę lub B2B
  • Atrakcyjne
    wynagrodzenie
  • Ambitne zadania i dużą samodzielność w ich realizacji
  • Narzędzia
    niezbędne
    do pracy
  • Pakiet benefitów: m.in. prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, kurs językowy, Multisport
  • Partnerską atmosferę
     współpracy

Uprzejmie informujemy, że odpowiemy tylko na wybrane oferty.

Informujemy, że administratorem Pani/Pana danych osobowych (dalej: „Dane”) zbieranych w związku z rekrutacją jest Przedsiębiorstwo Budownictwa Drogowo-Inżynieryjnego S.A. z siedzibą w Toruniu (87-100),  ul. Wapienna 40, dalej: „Administrator”). Administrator przetwarza Dane udostępnione w powyższym formularzu aplikacyjnym, a także inne zebrane w trakcie procesu rekrutacji. Dane będą przetwarzane w celu realizacji procesu rekrutacji, a w przypadku wyrażenia przez Panią/Pana zgody, także dla potrzeb przyszłych rekrutacji.

Podstawą przetwarzania Pani/Pana danych są przepisy obowiązującego prawa, w szczególności Kodeksu pracy oraz aktów wykonawczych, a w zakresie szerszym niż określony w tych przepisach, Pańska zgoda. W przypadku procesu rekrutacyjnego kilkuetapowego, na późniejszych etapach selekcyjnych, podstawą przetwarzania Pani/Pana danych jest uzasadniony interes Spółki.

Podanie Danych jest dobrowolne, jednak niezbędne do udziału w rekrutacji. Dane przetwarzane są przez Administratora w celach określonych powyżej przez okres trwania procesu rekrutacyjnego (12 miesięcy) lub przyszłych rekrutacji, a następnie do chwili upływu okresu przedawnienia Pani / Pana ewentualnych roszczeń.

Przysługuje Pani / Panu prawo dostępu do Pańskich Danych, w tym prawo do uzyskania kopi tych Danych, żądania ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania, przenoszenia ich do innego administratora, jak również prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. Jeżeli podstawą przetwarzania Pani/Pana danych jest zgoda, ma Pani / Pan prawo ją cofnąć w dowolny sposób i w dowolnym momencie. W przypadku pytań dotyczących Pańskich Danych prosimy o kontakt pod nr telefonu +48 56 61 22 510 / adresem e-mail iod@pbdi.pl.