Impel Business Solutions to firma BPO/SSC z ponad 17 letnim doświadczeniem na rynku. Działamy poprzez doradztwo procesowe, robotyzację czynności biznesowych, administrację HR, procesy księgowe i zarządzanie dokumentacją.

Specjalizujemy się w nowoczesnych, bezpiecznych i optymalnych rozwiązaniach dla firm. Więcej na temat naszej strategii dowiesz się na stronie www: https://bpo.impel.pl/

Junior Developer
Miejsce zatrudnienia: Wrocław

Obowiązki:

  • udział w projektach deweloperskich w zakresie automatyzacji procesów biznesowych w technologii RPA i VBA,
  • wsparcie developerów RPA w budowaniu rozwiązań robotyzacyjnych,
  • nadzór i utrzymanie zbudowanych narzędzi automatyzujących procesy biznesowe,
  • tworzenie dokumentacji technicznej zbudowanych narzędzi,
  • identyfikacja procesów do robotyzacji w obszarach operacyjnych.

Wymagania:

  • wykształcenia min. średniego, bądź w trakcie studiów,
  • chęci zdobycia kompetencji w obszarze RPA i VBA,
  • dobrej znajomości pakietu MS Office

Ponadto:

  • wysokiej kultury osobistej,
  • otwartości na kontakt z klientami,
  • dobrej organizacji pracy i współpracy w zespole,
  • umiejętność pracy pod presją czasu,
  • rzetelności i samodzielności w działaniu

Oferujemy:

  • udział w projektach automatyzacji procesów w Grupie Impel oraz klientów zewnętrznych,
  • możliwość rozwoju zawodowego w dużej organizacji,
  • szkolenia specjalistyczne,
  • pracę w młodym i prężnym zespole ze świetną atmosferą,
  • elastyczny grafik godzin.