Grupa Impel w obszarze Industrial Services to grupa spółek realizujących specjalistyczne usługi skierowane do sektora przemysłowego. Wspieramy procesy produkcyjne w wielu gałęziach przemysłu oraz wspomagamy naszych klientów w zarządzaniu obszarem utrzymania ruchu. Naszym priorytetem jest stała gotowość w utrzymaniu bezawaryjnego działania instalacji technologicznych zakładów przemysłowych, zapobieganie przestojom w przemyśle oraz dbałości o bezpieczeństwo i komfort pracy.

Aktualnie do spółki Impel Tech Solutions z obszaru Industrial Services poszukujemy osoby na stanowisko:

Geodeta
Miejsce zatrudnienia: Kraków

Zadania na oferowanym stanowisku:

  • aktualizacja map z chmury punktów w programach AutoCad lub innym ( wektoryzacja )
  • składanie operatów pomiarowych przede wszystkim map do celów projektowych
  • aktualizacja map z chmury punktów w programie AutoCad lub innym
  • wektoryzacja rastrów zgodnie z wytycznymi instrukcji geodezyjnych
  • wykonywanie pomiarów geodezyjnych przy użyciu sprzętów: Tachimetr, GPS, niwelator marki Topcon

Nasze oczekiwania wobec Kandydatów:

  • znajomość programów geodezyjnych EwMapa,Winkalk,C-Geo
  • czynne prawo jazdy kat.B
  • samodzielność, odpowiedzialność, zaangażowanie
  • uprawnienia geodezyjne oraz doświadczenie w zawodzie geodety będą dodatkowym atutem
  • Wysokorozwinięte umiejętności komunikacyjne
  • Umiejętność współpracy z osobami na różnych poziomach organizacji
  • Umiejętności analitycznego myślenia

Oferujemy:

  • stabilną pracę na umowę o pracę w firmie o dużej dynamice rozwoju;
  • zdobycie doświadczenia w ramach szybko rozwijającej się organizacji;
  • przyjazną atmosferę pracy w zgranym zespole profesjonalistów;
  • atrakcyjny pakiet benefitów w postaci możliwości korzystania z karty Multisport i prywatnej opieki medycznej.

Administratorem danych jest Impel Tech Solutions Sp. z o.o. Dane zbierane są dla potrzeb obecnego jak i przyszłych procesów rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym postanowieniami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy (Dz. U. z 1998 r. Nr 21, poz. 94 z późn. zm.) oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne i następuje na podstawie zgody umieszczonej poniżej. Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Impel Tech Solutions Sp. z o.o. moich dodatkowych danych osobowych dla potrzeb obecnego jak i przyszłych procesów rekrutacji. W razie rezygnacji z dalszego udziału w procesie rekrutacji ma Pani/Pan prawo złożyć żądanie usunięcia Pani/Pana danych osobowych, które spowoduje niezwłoczne usunięcie ich przez Impel Tech Solutions Sp. z o.o. Dane zbierane są na potrzeby rekrutacji i mogą być udostępniane innym spółką Grupy Kapitałowej Impel.