GRUPA NEUCA

Jesteśmy jedną z największych w Polsce firm, rozwijającą się jednocześnie w kilku kluczowych obszarach rynku zdrowia. Daje to naszym pracownikom wyjątkowe możliwości tworzenia innowacyjnych rozwiązań, zmieniających jakość życia pacjentów.

Aktualnie do naszego zespołu w ramach Grupy NEUCA poszukujemy kandydata na stanowisko:

Młodszy Specjalista ds. Katalogu Produktów E-commerce

Miejsce pracy: Toruń
Region: kujawsko-pomorskie
Numer referencyjny: MSKPE/03/2020/T

Opis stanowiska

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:

  • przygotowywanie materiałów do produktów (wykonywanie i obróbka zdjęć),
  • współpracę z agencją marketingową w zakresie przygotowania materiałów do publikacji,
  • uzupełnianie niezbędnych informacji przy produktach (zdjęcie, opis) i wprowadzanie produktów do oferty apteline.pl,
  • aktualizację materiałów, eliminację ewentualnych błędów.

Wymagania

Od kandydatów oczekujemy:

  • umiejętności wykonywania i podstawowej obróbki zdjęć produktów,
  • umiejętności optymalizacji treści pod SEO,
  • znajomości programu Excel na poziomie podstawowym,
  • znajomości branży medycznej i farmaceutycznej.

Oferujemy

Oferujemy:

  • pracę przy dynamicznie rozwijającej się platformie w branży farmaceutyczno-medycznej,
  • komfortowe warunki pracy - nowoczesny budynek z przystosowanymi pomieszczeniami do efektywnej pracy i odpoczynku),
  • możliwość rozwoju i awansu zawodowego,
  • po okresie wdrożenia - częściowa możliwość pracy zdalnej,
  • możliwość skorzystania z pakietu benefitów pozapłacowych.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie aplikacji wybierając przycisk APLIKUJ.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.