CHCEMY ODKRYĆ TWOJE TALENTY I BYĆ DUMNI
Z TEGO, ŻE SIĘ ROZWIJASZ

Poszukiwany
Senior Tax Specialist

Poznaj swoje zadania:

  • Prowadzenie rozliczeń podatkowych z tytułu podatku dochodowego od osób prawnych dla podmiotów z Grupy
  • Prowadzenie rozliczeń podatkowych z tytułu podatku od towarów i usług dla podmiotów z Grupy
  • Sporządzanie pozostałych deklaracji podatkowych dla spółek z Grupy, m.in.: PCC, IFT, podatek od nieruchomości, od środków transportu
  • Weryfikacja ksiąg rachunkowych dla celów podatkowych (cykliczne przeglądy podatkowe)
  • Sporządzanie instrukcji, formularzy (narzędzi kontrolnych) i procedur podatkowych
  • Opiniowanie umów, regulaminów, dokumentów księgowych pod kątem podatkowym
  • Udział w sporządzaniu dokumentacji cen transferowych dla podmiotów z Grupy
  • Bieżące monitorowanie zmian w przepisach podatkowych i odpowiednie ich aplikacja do systemu finansowo-księgowego
  • Inicjowanie usprawnień systemowych - współpraca z działem IT w celu przygotowywania nowych rozwiązań funkcjonalnych i modyfikacji systemu FK
  • Obsługa kontroli podatkowych i skarbowych oraz bieżąca korespondencja z urzędami skarbowymi, celnymi, administracji publicznej
  • Bieżące wsparcie pracowników Działu Księgowości, prowadzenie szkoleń i nadzór merytoryczny w zakresie podatkowym
  • Udział w projektach realizowanych przez/przy współpracy z Działem Księgowości

Spełniasz poniższe?

Super, wyślij CV!

  • Doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku minimum 5 lat
  • Wykształcenie wyższe (preferowane kierunki: podatki, rachunkowość, finanse)
  • Bardzo dobra znajomość prawa podatkowego (w szczególności CIT, VAT) i bilansowego
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (w szczególności Excel)
  • Umiejętność pracy w zespole, chęć do dzielenia się wiedzą i doświadczeniem
  • Profesjonalizm w wykonywaniu obowiązków i dobra organizacja pracy własnej
  • Samodzielność w realizacji powierzonych zadań, terminowość, i odpowiedzialność za jakość własnej pracy
  • Chęć dalszego rozwoju w obszarze podatkowym
  • Otwartość na zmiany oraz gotowość do szukania rozwiązań
  • Dobra znajomość języka angielskiego

NIE BOIMY SIĘ ROZPIESZCZAĆ NASZYCH PRACOWNIKÓW

Warto do nas dołączyć, bo mamy dla Ciebie:

  • stanowisko w strukturach niekwestionowanego lidera usług multimedialnych i telekomunikacyjnych w Wielkopolsce – od ponad 25 lat dostarczamy mieszkańcom województwa usługi cieszące się uznaniem i renomą
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • elastyczne godziny pracy - zaczynamy między 7:00 a 9:00
  • krótsze piątki - możesz zacząć weekend już o 14:00
  • bezpłatny dojazd do INEA PARK autobusem pracowniczym - przystanek 5 minut od Stadionu
  • parking dla preferujących dojazd do pracy samochodem
  • bezpieczne miejsce do pozostawienia roweru oraz prysznic
  • kantynę na miejscu, gdzie zjesz ciepły posiłek
  • bony świąteczne, dofinansowanie urlopów
  • prywatną opiekę medyczną
  • kartę Multisport i system kafeteryjny MyBenefit
  • usługi INEA na preferencyjnych warunkach
CZEKAMY NA CIEBIE!