Specjalista ds. Wsparcia Logistyki
Miejsce pracy:
Szałsza (pow. tarnogórski)

Twoje zadania:

  • kontrola poprawności przyjęcia towaru poprzez weryfikację dokumentów
  • obsługa systemowa i dokumentacyjna indeksów
  • wystawianie korekt
  • obsługa zgłoszeń poprzez wyjaśnianie niezgodności
  • weryfikacja kompletności zamówień w systemie magazynowym
  • administrowanie danymi w zakresie obiegu opakowań (w tym ustalanie sald paletowych, wyjaśnianie rozbieżności, rozliczanie) oraz obsługi zleceń kaucyjnych (w tym obciążenia za transportery)
  • raportowanie, przygotowywanie analiz
  • udział w spisie, weryfikowanie poprawności przeliczeń inwentaryzacyjnych i korygowanie stanów magazynowych
  • dbanie o prawidłowy obieg dokumentów oraz ich archiwizację

Oczekujemy od Ciebie:

  • 1 rok doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku
  • wykształcenia średniego (możliwość zatrudnienia studenta zaocznego)
  • dobrej znajomości pakietu MS Office
  • umiejętności pracy zarówno indywidualnej jak i zespołowej
  • umiejętności planowania pracy własnej i ustalania priorytetów
  • zdolności analitycznego myślenia
  • asertywności i komunikatywności
  • odpowiedzialności i rzetelności
  • w przypadku zatrudnienia w Sekcji Wydań gotowości do pracy w niedzielę