Regionalny Specjalista ds. Wsparcia Sprzedaży
Miejsce pracy:
Nadarzyn (pow. pruszkowski), Warszawa

Twoje zadania:

  • Współpraca z Dyrektorem Regionu, Kadrą Operacyjną oraz innymi działami firmy,
  • Kompleksowa obsługa administracyjno-analityczna w Regionie Sprzedaży (przygotowywanie analiz, raportów i prezentacji z realizowanych działań),
  • Przygotowywanie wniosków o likwidację sklepów oraz udzielanie informacji dotyczących poszczególnych sklepów,
  • Koordynowanie procesu nawiązania współpracy oraz przygotowanie sprzętu niezbędnego do wykonywania umowy współpracy,
  • Opracowywanie merytoryczne i monitorowanie faktur w SAP,
  • Aktywny udział oraz koordynowanie organizacji spotkań operacyjnych.

Oczekujemy od Ciebie:

  • Wykształcenia wyższego,
  • Bardzo dobrej znajomości pakietu  MS Office w szczególności Excel, PowerPoint i Word (weryfikowane podczas rozmowy rekrutacyjnej),
  • Umiejętności analitycznych na wysokim poziomie,
  • Stylu pracy zorientowanego na jakość,
  • Zdolności rekomendowania nowych rozwiązań,
  • Doskonałych zdolności organizacyjnych oraz samodzielności,
  • Dodatkowym atutem będzie doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • Znajomość branży FMCG mile widziana.