Młodszy Kierownik ds. Akcji Marketingowych
Miejsce pracy:
Poznań

Twoje zadania:

  • koordynacja działań trade marketingu
  • wdrażanie aktywności i mechanizmów promocji w sieci handlowej
  • współpraca z agencjami marketingowymi i drukarniami
  • analiza i raportowanie marketingowych działań promocyjnych w sklepach Żabka
  • współpraca z agencjami hostess i kolporterów w zakresie eventów
  • prowadzenie rejestru wydatków budżetowych i rozliczeń akcji marketingowych
  • prowadzenie prezentacji na spotkaniach cross-działowych
  • współpraca między działowa w firmie

Oczekujemy od Ciebie:

  • doświadczenia na podobnym stanowisku w firmach z branży FMCG lub Retail
  • umiejętności koordynowania złożonych procesów/projektów
  • zdolności analizy i syntezy danych z rekomendacjami
  • zainteresowania mediami i trendami na rynku
  • umiejętności pracy pod presją czasu
  • świadomości biznesowej
  • doskonałej organizacji pracy własnej, wielozadaniowości
  • komunikatywności