GRUPA NEUCA

Jesteśmy jedną z największych firm w Polsce, rozwijającą się jednocześnie w kilku kluczowych obszarach rynku zdrowia.
Daje to naszym pracownikom wyjątkowe możliwości tworzenia innowacyjnych rozwiązań.

Aktualnie do naszego zespołu w ramach Grupy NEUCA poszukujemy kandydata na stanowisko:

Specjalista ds. Kontrolingu / Controller

Miejsce pracy: Toruń
Region: kujawsko-pomorskie
Numer referencyjny: SKC/01/2020/T

Opis stanowiska

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:

  • koordynację i wsparcie procesu planowania budżetowego,
  • prowadzenie procesu rozliczeń budżetowych w ustalonym obszarze biznesowym,
  • przygotowanie raportów budżetowych dla Zarządu i menedżerów,
  • wykonywanie analiz ekonomiczno - finansowych,
  • przygotowanie prognoz budżetowych,
  • tworzenie i rozwijanie modeli controllingowych wspierających decyzje biznesowe,
  • konsultacje, doradztwo i bezpośrednie wsparcie menedżerów w realizacji celów biznesowych,
  • przygotowanie rekomendacji decyzji biznesowych.

Wymagania

Od kandydatów oczekujemy:

  • doświadczenia w pracy na stanowisku o podobnych obowiązkach,
  • wiedzy z zakresu kontrolingu / rachunkowości zarządczej,
  • wykształcenia wyższego - preferowane kierunki to ekonomia, finanse i/lub zarządzanie,
  • umiejętności analitycznego myślenia,
  • bardzo dobrej znajomości i rozumienia narzędzi pakietu MS Office - w szczególności: Excel, Access,
  • umiejętności efektywnego uczenia się i rozwijania kompetencji,
  • dodatkowym atutem będzie znajomość OLAP i/lub narzędzi Business Intelligence, a także wiedza z zakresu standardów MSSF (MSR).

Oferujemy

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w prestiżowej branży,
  • pracę w centralnym kontrolingu - możliwość tworzenia koncepcji i rozwiązań kontrolingowych,
  • odpowiedzialną oraz pełną wyzwań pracę,
  • pracę z zastosowaniem nowoczesnych narzędzi kontrolingowych,
  • benefity pozapłacowe (opieka medyczna, karta sportowa).

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie aplikacji wybierając przycisk APLIKUJ.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.