Decathlon Magnolia - Doradca Sportowy Rowery/Serwis

   W Decathlonie wspólnie dążymy do tego, aby uczynić sport źródłem przyjemności dla wszystkich. W naszym działaniu kierujemy się dwiema głównymi wartościami: witalnością i odpowiedzialnością. Jesteśmy przekonani, że szczęście naszych pracowników przekłada się na zadowolenie naszych klientów.

Aktualnie poszukujemy osób na stanowiska:

  • Doradca Sportowy Serwisant
  • Doradca Sportowy sektor Rowery

Lubisz sport? Jesteś gotów, aby dołączyć do Naszego zespołu?

Czekają na Ciebie zgrany zespół i mnóstwo wyzwań. Będziesz miał swobodę działania oraz możliwość aktywnego wdrażania swoich pomysłów. Nie masz doświadczenia? Możesz je zdobyć u nas. Oferujemy szkolenia, wsparcie Managera, oraz pomocnych współpracowników.

W Decathlon pozwalamy popełniać błędy, bo wierzymy, że człowiek się na nich uczy.

Dla nas liczy się przede wszystkim Twoja osobowość, a nie doświadczenie.

Obowiązki:

  • Dbasz o obsługę klienta oraz ekspozycję
  • Dostaniesz swój kawałek biznesu, którym będziesz zarządzał
  • Proponujesz i wdrażasz działania mające na celu poprawę organizacji pracy
  • Oferujesz nasze usługi i znasz płynące z nich korzyści

Jeśli:

  • Jesteś konkretny, kreatywny i odpowiedzialny
  • Uwielbiasz pracę w zespole oraz z klientami
  • Zależy Ci na rozwoju własnym oraz sportu w Twojej okolicy
  • Lubisz zmieniać rzeczywistość, w której żyjesz
  • Nie boisz się ryzyka
  • Potrafisz odróżnić zawór presta od schrader, a jazda na rowerze to Twoja pasja ;)

Oferujemy:

  • Pracę w młodym zespole
  • Kartę zniżkową na nasze zakupy
  • Kartę MULTISPORT
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Wspólne udziały w wydarzeniach sportowych
  • Bardzo dobrą atmosferę w pracy
  • Konkurencyjne wynagrodzenie
bottom
Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub „Wyślij” zgadzasz się na przetwarzanie przez Decathlon Sp. z o.o. danych osobowych zawartych w Twoim zgłoszeniu rekrutacyjnym na stanowisko wskazane w ogłoszeniu o pracę (zgoda obejmuje dodatkowe dane osobowe, które nie zostały wskazane w Kodeksie pracy lub w innych przepisach prawa, np. Twoje zdjęcie, zainteresowania). Dane osobowe wskazane w Kodeksie pracy lub w innych przepisach prawa (m.in. Twoje imię, nazwisko, doświadczenie zawodowe, wykształcenie) przetwarzamy na podstawie przepisów prawa. Jeżeli nie chcesz, abyśmy przetwarzali dodatkowe dane o Tobie, nie umieszczaj ich w swoich dokumentach. Twoja zgoda jest dobrowolna i nie ma wpływu na możliwość udziału w rekrutacji. Możesz ją cofnąć w każdym momencie, wysyłając e-mail na adres: iod@decathlon.com. Cofnięcie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przez Decathlon Sp. z o.o. przed cofnięciem zgody. Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych w naszych rekrutacjach znajdziesz otwierając poniższy link: INFORMACJA DOTYCZĄCA PRZETWARZANIA DANYCH OSOBOWYCH KANDYDATÓW DO PRACY W DECATHLON Sp. z o.o.