Pracownik zespołu logistycznego E-commerce

Decathlon zatrudnia obecnie ponad 77 000 osób na całym świecie. Wspólnie dążymy do tego, aby uczynić sport źródłem przyjemności dla wszystkich. W naszym działaniu kierujemy się dwiema głównymi wartościami: witalnością i odpowiedzialnością. Jesteśmy przekonani, że szczęście naszych pracowników przekłada się na zadowolenie naszych klientów. 

W związku z ciągłym rozwojem naszej firmy poszukujemy osób na stanowisko:

Jesteś pasjonatem sportu, który ciągle szuka nowych wyzwań? W życiu codziennym jesteś zdecydowany i odważny, otwarty i odpowiedzialny? Uwielbiasz pracować z ludźmi i cenisz szczere relacje? Szukasz pracy w której będziesz mógł rozwijać swoje kompetencje ? … a może miejsca gdzie zdobędziesz swoje pierwsze zawodowe doświadczenie? Jesteś gotowy do pracy w systemie dwuzmianowym oraz w weekendy?


Chętnie Cię poznamy :)


Twoja odpowiedzialność na stanowisku magazynier e-commerce:

 • Bierzesz udział w rozwijaniu sektora logistycznego e-commerce dla Decathlon Czechy
 • Bierzesz udział w otwarciu sektora logistycznego e-commerce dla Decathlon Słowacja
 • Przygotowujesz i kontrolujesz realizację oraz wysyłkę zamówień dla klientów indywidualnych
 • Dbasz o zachowanie najkrótszych terminów i najwyższej jakości dostaw do klientów
 • W razie potrzeby utrzymujesz kontakt z działem Customer Service
 • Masz wpływ na wizerunek naszej firmy za granicą poprzez obsługę klienta indywidualnego sprzedaży internetowej Decathlon w Czechach i na Słowacji

W zamian za Twoje zaangażowanie oferujemy:

 • Interesującą pracę w młodym i energicznym zespole oraz doświadczenie w dynamicznie rozwijającej się branży e-commerce
 • Zatrudnienie w ramach umowy o pracę
 • Atrakcyjny pakiet benefitów (opieka medyczna, karta Multisport, zniżki pracownicze)
 • Szkolenia z zakresu procesów logistycznych
 • Projekty indywidualne dostosowane do Twoich zainteresowań
 • Regularna możliwość udziału w zajęciach i zawodach sportowych wraz z zespołem Decathlon
 • Elastyczny grafik dostosowany do Twoich potrzeb

Oferujemy stawkę 3350 zł brutto na pełen etat oraz premię miesięczną i kwartalną uzależnioną od wyników osiąganych przez magazyn.

bottom
Aplikuj
Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub „Wyślij” zgadzasz się na przetwarzanie przez Decathlon Sp. z o.o. danych osobowych zawartych w Twoim zgłoszeniu rekrutacyjnym na stanowisko wskazane w ogłoszeniu o pracę (zgoda obejmuje dodatkowe dane osobowe, które nie zostały wskazane w Kodeksie pracy lub w innych przepisach prawa, np. Twoje zdjęcie, zainteresowania). Dane osobowe wskazane w Kodeksie pracy lub w innych przepisach prawa (m.in. Twoje imię, nazwisko, doświadczenie zawodowe, wykształcenie) przetwarzamy na podstawie przepisów prawa. Jeżeli nie chcesz, abyśmy przetwarzali dodatkowe dane o Tobie, nie umieszczaj ich w swoich dokumentach. Twoja zgoda jest dobrowolna i nie ma wpływu na możliwość udziału w rekrutacji. Możesz ją cofnąć w każdym momencie, wysyłając e-mail na adres: iod@decathlon.com. Cofnięcie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przez Decathlon Sp. z o.o. przed cofnięciem zgody. Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych w naszych rekrutacjach znajdziesz otwierając poniższy link: INFORMACJA DOTYCZĄCA PRZETWARZANIA DANYCH OSOBOWYCH KANDYDATÓW DO PRACY W DECATHLON Sp. z o.o.