Młodszy Kierownik ds. Insights
Miejsce pracy:
Poznań

Twoje zadania:

  • dostarczanie rekomendacji biznesowych wspierających rozwój sieci Żabka (wymagane zarówno wsparcie strategiczne i badawcze)
  • reprezentowanie perspektywy klienta w najważniejszych projektach strategicznych sieci Żabka
  • prowadzenie warsztatów na bazie wyników badań i analiz celem wypracowania planów działania
  • identyfikacja trendów rynkowych, dostarczenie inspiracji do działania dla innych działów
  • zarządzanie agencjami badawczymi i projektami badawczymi

Oczekujemy od Ciebie:

  • 5-8 letniego doświadczenia na podobnych stanowiskach (wymagana znajomość metodologii badań ilościowych i jakościowych)
  • samodzielności w prowadzeniu projektów badawczych (od identyfikacji potrzeb klienta wewnętrznego do wypracowania planu działania)
  • doświadczenia w branży FMCG lub Retail
  • doświadczenia w roli koordynatora lub lidera zespołu
  • umiejętności wnioskowania na bazie wielu źródeł danych
  • zdolności analitycznych i strategicznego myślenia
  • chęci podejmowania własnej inicjatywy
  • wielozadaniowości i umiejętności priorytetyzacji
  • myślenia nieszablonowego i otwartości na innowacyjne rozwiązania
  • otwartości na świat oraz pasji do śledzenia nowinek i trendów