top

Koncern MTU Aero Engines zatrudnia 8,5 tys. pracowników; jest jednym z największych na świecie producentów zespołów napędowych dla samolotów. MTU Aero Engines Polska rozpoczęło swoją działalność w 2008 roku. Nowoczesny zakład produkcyjny wraz z centrum badawczo-rozwojowym zlokalizowany jest wTajęcinie k. Rzeszowa – stolicy polskiego przemysłu lotniczego. Polski oddział prowadzi prace badawcze, produkcję najwyższej klasy komponentów silników lotniczych, montaż modułów oraz naprawy części układów napędowych.

Dział rozwoju narzędzi optymalizacji przygotowuje oprogramowanie wspierające rozwój silników lotniczych. Wykorzystywane narzędzia (FORTRAN) są obecnie unowocześniane i rozwijane w oparciu o platformę NPSS. Istniejące algorytmy obliczeniowe są przenoszone na język C++, a rozwój oprogramowania jest prowadzony z wykorzystaniem współczesnych procesów tworzenia i zarządzania kodem.

Inżynier oprogramowania – aplikacje monitoringu silników lotniczych
Miejsce pracy: Tajęcina (pow. rzeszowski), Rzeszów, Jasionka (pow. rzeszowski)

Obowiązki:

  • Tworzenie szerokiego zakresu komponentów oprogramowania w zakresie akwizycji i przetwarzania danych dla aplikacji monitorowania silnika lotniczego
  • Rozwijanie oprogramowania, począwszy od definicji wymagań, przez projektowanie i programowanie, do testów akceptacyjnych.
  • Tworzenie dokumentacji w języku angielskim
  • Korzystanie ze wsparcia procesów zarządzania zmianami i kontroli wersji
  • Analiza i korygowanie błędów
  • Komunikacja i koordynowanie zadań z innymi członkami zespołu i działami

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe na kierunku informatyka lub podobne
  • Praktyczna znajomość programowania obiektowego przy użyciu C# dla .NET/.NET Core, w szczególności ASP .NET Core
  • Doświadczenie w tworzeniu oprogramowania opartego na testach w XUnit
  • Znajomość architektury REST dla http
  • Doświadczenie w tworzeniu oprogramowania w oparciu o koncepcje mikroserwisów
  • Umiejętność projektowania i programowania baz danych szczególnie SQL dla Oracle, w tym również LINQ dla .NET
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie, znajomość języka niemieckiego będzie dodatkowym atutem
  • Umiejętność sprawnego rozwiązywania problemów
  • Umiejętność współpracy w zespole.

Dodatkowe umiejętności:

  • Doświadczenie w tworzeniu oprogramowania opartego na testach przy użyciu Cucumber + Gherkin
  • Doświadczenie w tworzeniu oprogramowania w oparciu o metodologie SCRUM (Kanban, Sprints) przy użyciu narządzi takich jak Jira / Confluence / Bitbucket / Jenkins
  • Znajomość tworzenia skryptów w Powershell-u
  • Doświadczenie w programowaniu baz danych przy użyciu Entity Framework, Linq2DB
  • Znajomość języka Typescript przy tworzeniu oprogramowania
  • Doświadczenie i wiedza w tworzeniu interfejsu użytkownika przy wykorzystaniu frameworku-u Angular od Google.

Co nas wyróżnia jako pracodawcę?

  • Innowacyjność i prestiżowa branża – prowadzimy intensywne prace badawczo-rozwojowe i produkcję w oparciu o najnowsze rozwiązania technologiczne,
  • Środowisko pracy – kładziemy nacisk na współpracę oraz otwartą komunikację. Cenimy pasję i potrzeby naszych pracowników.
  • Zasady wynagradzania: na starcie realizacja planu kwalifikacji, „pensja fair”, wsparcie finansowe nauki na studiach oraz języków obcych, liczne aktywności w ramach promowania work-life balance, dofinansowane obiady w stołówce firmowej, pakiet medyczny a dla osób długotrwale związanych z firmą - „bonus za współpracę”.
  1. Informujemy, że Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest  MTU Aero Engines Polska sp. z o.o. z siedzibą w Jasionce (kod poczt. 36 - 002), Tajęcina 108. Dane zbierane są dla potrzeb obecnej rekrutacji, a w przypadku wyrażenia przez Panią/Pana zgody, także w celu przyszłych rekrutacji. Posiada Pani/Pan prawo  dostępu  do  treści  swoich  danych, żądania  ich  sprostowania, usunięcia,   wniesienia sprzeciwu, ograniczenia przetwarzania, przeniesienia danych do innego administratora,  skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.  Podanie przez Panią/Pana danych osobowych, zbieranych przez nas na podstawie obowiązujących przepisów  jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji procesu rekrutacji. Konsekwencją niepodania danych osobowych będzie brak możliwości udziału w ww. procesie.
  2. Pełną informację odnośnie przetwarzania Pani/Pana danych osobowych znajdzie Pani/Pan w formularzu aplikacyjnym.