Młodszy Specjalista ds. Operacyjnych
Miejsce pracy: Gdynia

BEST Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych S.A. jest częścią Grupy Kapitałowej BEST - jednej z czołowych firm na polskim rynku usług finansowych, eksperta w dziedzinie obrotu i zarządzania wierzytelnościami nieregularnymi, twórcy jednego z pierwszych funduszy sekurytyzacyjnych na rynku. Od 1997 roku BEST S.A. jest notowana na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie.

Jesteśmy ekspertami w swojej dziedzinie, a naszą działalność prowadzimy w oparciu o 3 kluczowe wartości: WIEDZĘ, ETYKĘ, SKUTECZNOŚĆ. Wiemy, że firma to ludzie, dlatego szczególnie ważne są dla nas przyjazne relacje i zrównoważony rozwój. To szacunek do drugiego człowieka wyznacza standardy naszej pracy.

Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Główne zadania

  • obsługa zleceń uczestników funduszy inwestycyjnych, w tym w przygotowywanie odpowiedniej dokumentacji
  • przygotowywanie i weryfikacja regulacji wewnętrznych oraz procedur operacyjnych
  • raportowanie do odpowiednich instytucji nadzorujących towarzystwo funduszy inwestycyjnych
  • przygotowywanie formalnych pism oraz dokumentów
  • prowadzenie księgi regulaminów oraz rejestru pełnomocnictw
  • administracyjna obsługa biura, tj. obsługa korespondencji przychodzącej oraz wychodzącej, archiwizacja dokumentów, opis faktur
  • zarządzanie stroną internetową Towarzystwa

Wymagania

  • wykształcenie wyższe – preferowane kierunki: ekonomia, finanse przedsiębiorstw, rachunkowość, prawo
  • umiejętność tworzenia dokumentów formalnych, w tym: procedur, regulaminów
  • doświadczenie w pracy w działach operacyjnych
  • wiedza z zakresu funkcjonowania rynków kapitałowych
  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office, zwłaszcza arkusza kalkulacyjnego Excel
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • samodzielność i dokładność w działaniu
  • komunikatywność i łatwość w budowaniu pozytywnych relacji interpersonalnych

Dodatkowe atuty:

  • wiedza z zakresu funkcjonowania Towarzystw i funduszy Inwestycyjnych
  • doświadczenie na podobnym stanowisku w towarzystwie funduszy inwestycyjnych, firmie księgowej obsługującej fundusze inwestycyjne lub banku

Oferujemy

  • elastyczne godziny pracy i możliwość pracy zdalnej
  • stabilne zatrudnienie
  • prywatną opiekę medyczną
  • kafeterię My Benefit (w tym dofinansowanie do karty Multisport)
  • program Work-Life Balance (m.in. owocowe środy, grywalizacja firmowa Play BEST)
  • dodatkowe benefity dla Pracowników z orzeczeniem o niepełnosprawności
  • pracę w grupie pasjonatów i profesjonalistów
  • przyjazną kulturę organizacyjną
  • udział w projektach strategicznych
  • szkolenia, programy rozwojowe, kulturę dzielenia się wiedzą