WMS Product Owner
Miejsce pracy:
Poznań

Twoje Zadania:

  • ścisła współpraca z organizacją w zakresie rozwoju i utrzymania systemu Quantum Qguar
  • optymalizacja bieżących procesów poprzez proponowanie innowacyjnych rozwiązań
  • koordynowanie kierunków rozwoju i ich realizacja- wsparcie w przygotowaniu koncepcji biznesowych
  • weryfikacja koncepcji biznesowej pod kątem realizacyjnym, nadzór nad przygotowaniem koncepcji funkcjonalno – technicznej
  • zarządzanie kolejką zmian, definiowanie priorytetów, nadzór nad developmentem
  • koordynowanie prac partnerów zewnętrznych
  • realizacja testów FUT i nadzór nad testami UAT
  • analiza błędów, RCA
  • wsparcie w rozwiązywaniu krytycznych błędów

Oczekiwania:

  • doświadczenie minimum 4 lata jako właściciel produktu/product owner lub IT project manager w obszarze rozwiązań IT dla logistyki
  • doświadczenie w zarządzaniu developmentem „na zewnątrz”
  • znajomość systemu Qguar Qunatum 5.0.
  • doświadczenie w implementacji systemów TMS/WMS- mile widziane
  • doskonała komunikatywność i otwartość, umiejętność przekonywania i negocjacji
  • zdolności analityczne, umiejętność trafnego wyciągania wniosków, znajdowania właściwych rozwiązań
  • umiejętność kreatywnego rozwiązywania problemów oraz proponowania rozwiązań
  • nastawienie na spełnianie celów stawianych przez klienta biznesowego
  • bardzo dobra znajomość j. angielskiego - mile widziane
  • umiejętność zarządzania projektami, praca w zespołach macierzowych- mile widziane