Kupiec Regionalny
Miejsce pracy:
Warszawa

Twoje zadania:

  • zarządzanie zakupami regionalnymi produktów świeżych
  • przestrzeganie standardów w zakresie zatowarowania i sprzedaży
  • negocjowanie warunków handlowych z producentami
  • monitorowanie działań konkurencji
  • optymalizacja kategorii produktów świeżych oraz wytyczanie kierunku rozwoju
  • analiza danych, trendów rynkowych i efektywności wprowadzanych produktów
  • realizacja strategii zakupowej w zakresie powierzonej kategorii produktów oraz monitorowanie wyników sprzedaży
  • budowanie partnerskich relacji biznesowych

Oczekujemy od Ciebie:

  • doświadczenia kupieckiego (preferowane branże: HoReCa, FMCG, Retail)
  • bardzo dobrej organizacji pracy własnej
  • umiejętności pracy w terenie i zarządzania czasem
  • umiejętności budowania zaangażowania w zespole oraz profesjonalnego przekazywania informacji zwrotnej
  • zdolności analitycznego myślenia i wyciągania wniosków
  • samodzielności i umiejętności podejmowania decyzji w dynamicznym otoczeniu
  • znajomości języka angielskiego w stopniu komunikatywnym