GRUPA NEUCA

Jesteśmy jedną z największych firm w Polsce, rozwijającą się jednocześnie w kilku kluczowych obszarach rynku zdrowia. Daje to naszym pracownikom wyjątkowe możliwości tworzenia innowacyjnych rozwiązań.

Obecnie do zespołu w ramach Grupy NEUCA poszukujemy osoby na:

Agile Coach

Miejsce pracy: Toruń
Region: kujawsko-pomorskie
Numer referencyjny: AC/02/2020/T

Opis stanowiska

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:

  • wsparcie w opracowaniu podejścia i wdrażanie zwinnego podejścia do rozwoju produktów w NEUCA (w środowisku wielozoespołowym),
  • rozwój organizacji (praca z zespołami) z zakresu funkcjonowania procesu zwinnego, funkcjonowania ról w zespole (obowiązki, umiejętności, sposób działania, narzędzia wspierające pracę), zdarzeń oraz artefaktów,
  • wsparcie zespołów w usprawnianiu sposobu pracy w odpowiedzi na potrzeby klientów, poprawę współpracy w zespołach.
  • wsparcie przy tworzeniu artefaktów oraz narzędzi wsparcia procesu wytwórczego oraz ładu projektowego dla podejścia zwinnego,
  • wsparcie w wyborze szkoleń ze zwinnego podejścia dla pracowników NEUCA.
  • promowanie myślenia zwinnego, innowacyjnego i samodoskonalenia w organizacji.

Wymagania

Od kandydatów oczekujemy:

  • doświadczenia na stanowiskach Agile Coach, Scrum Master, Product Owner, (minimum 3 lata),
  • umiejętności wdrażania zwinnego podejścia do wytwarzania produktów.
  • umiejętności pracy w skalowalnym środowisku agile np. Nexus, SAFe, LeSS.
  • certyfikacji Scrum Master i Product Owner – scrum.org lub Scrum Alliance,
  • wiedzy z zarządzania projektami – podejście klasyczne (znajomości procesów),
  • podstawowej znajomości Lean Management,
  • umiejętności współpracy z kadrą zarządzającą w organizacji.

Oferujemy

Oferujemy:

  • możliwość rozwoju zawodowego w jednostce, która została wyróżniona nagrodami PMI Project of the year 2018 oraz The Most Mature PMO 2018,
  • możliwość budowania kultury projektowej, zwinnej oraz Lean Management w NEUCA,
  • pracę pełną wyzwań w firmie o stabilnej pozycji na rynku,
  • udział w innowacyjnych projektach,
  • dużą samodzielność w działaniu,
  • pakiet benefitów pozapłacowych (opieka medyczna, karta sportowa).

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie aplikacji wybierając przycisk APLIKUJ.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.