top

Koncern MTU Aero Engines zatrudnia 8,5 tys. pracowników; jest jednym z największych na świecie producentów zespołów napędowych dla samolotów. MTU Aero Engines Polska rozpoczęło swoją działalność w 2008 roku. Nowoczesny zakład produkcyjny wraz z centrum badawczo-rozwojowym zlokalizowany jest wTajęcinie k. Rzeszowa – stolicy polskiego przemysłu lotniczego. Polski oddział prowadzi prace badawcze, produkcję najwyższej klasy komponentów silników lotniczych, montaż modułów oraz naprawy części układów napędowych.

Zautomatyzowane systemy projektowania i optymalizacji stanowią jedno z podstawowych narzędzi pracy w rozwoju maszyn przepływowych. Umożliwiają zaawansowaną optymalizację kształtu urządzenia w celu poprawy jego sprawności w oparciu o analizy aerodynamiki, wymiany ciepła i wytrzymałości konstrukcji. Istotna jest zatem rola osób zajmujących się rozwojem systemu, procesów i metod optymalizacji.
Jeżeli jesteś zainteresowany połączeniem umiejętności programowania z wiedzą na temat komponentów silników lotniczych, zagadnień optymalizacji i metod numerycznych zapraszamy do aplikowania na niniejsze stanowisko.

Inżynier rozwoju oprogramowania do optymalizacji
Miejsce pracy: Tajęcina (pow. rzeszowski)

Zadania:

  • Rozwój oprogramowania służącego do optymalizacji maszyn przepływowych,
  • Rozwój procesów i narzędzi wykorzystywanych w optymalizacji maszyn przepływowych,
  • integracja procesów i narzędzi do systemu optymalizacyjnego,
  • diagnostyka i naprawa procesów i narzędzi,
  • wsparcie IT dla inżynierów ds. aerodynamiki prowadzących optymalizacje maszyn przepływowych,
  • opracowywanie dokumentacji technicznej.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne na kierunku Informatyka, Automatyka, Mechanika i Budowa Maszyn, Energetyka, Fizyka Techniczna lub pokrewnym,
  • dobra znajomość zagadnień związanych z rozwojem oprogramowania,
  • znajomość języka programowania: PERL,
  • znajomość zagadnień optymalizacji, aerodynamiki i maszyn przepływowych,
  • znajomość zagadnień związanych z bazami danych,
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego,
  • umiejętność pracy w środowisku Windows i Unix,
  • umiejętność logicznego myślenia oraz wysokie zdolności analityczne,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • mile widziana znajomość języków programowania: Python, C/C++, Bash

Co nas wyróżnia jako pracodawcę?

  • Innowacyjność i prestiżowa branża – prowadzimy intensywne prace badawczo-rozwojowe i produkcję w oparciu o najnowsze rozwiązania technologiczne,
  • Środowisko pracy – kładziemy nacisk na współpracę oraz otwartą komunikację. Cenimy pasję i potrzeby naszych pracowników.
  • Zasady wynagradzania: na starcie realizacja planu kwalifikacji, „pensja fair”, wsparcie finansowe nauki na studiach oraz języków obcych, liczne aktywności w ramach promowania work-life balance, dofinansowane obiady w stołówce firmowej, pakiet medyczny a dla osób długotrwale związanych z firmą - „bonus za współpracę”.
  1. Informujemy, że Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest  MTU Aero Engines Polska sp. z o.o. z siedzibą w Jasionce (kod poczt. 36 - 002), Tajęcina 108. Dane zbierane są dla potrzeb obecnej rekrutacji, a w przypadku wyrażenia przez Panią/Pana zgody, także w celu przyszłych rekrutacji. Posiada Pani/Pan prawo  dostępu  do  treści  swoich  danych, żądania  ich  sprostowania, usunięcia,   wniesienia sprzeciwu, ograniczenia przetwarzania, przeniesienia danych do innego administratora,  skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.  Podanie przez Panią/Pana danych osobowych, zbieranych przez nas na podstawie obowiązujących przepisów  jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji procesu rekrutacji. Konsekwencją niepodania danych osobowych będzie brak możliwości udziału w ww. procesie.
  2. Pełną informację odnośnie przetwarzania Pani/Pana danych osobowych znajdzie Pani/Pan w formularzu aplikacyjnym.