MY WOLIMY NA CO DZIEŃ
PRACOWAĆ W DOSKONAŁEJ
ATMOSFERZE, A TY?

Poszukiwany
SPECJALISTA SPRZEDAŻY W SALONIE INEA

Poznaj swoje zadania:

  • doradzanie i dopasowanie oferty INEA do potrzeb klientów
  • aktywna sprzedaż najbardziej rozpoznawalnych usług telekomunikacyjnych w Wielkopolsce (internet, telewizja, telefonia i więcej!)
  • budujesz z klientami relacje w taki sposób, aby wzrastała ich satysfakcja i lojalność wobec nas
  • obsługa klientów przychodzących do salonu zgodna ze standardami firmy
  • obsługa administracyjna zwieranych umów

Spełniasz poniższe? Super, ślij CV!

  • doświadczenie w sprzedaży do klientów indywidualnych
  • lubisz kontakt z ludźmi i masz chęć do budowania pozytywnych relacji z klientami
  • szybko przyswajasz wiedzę i sprawnie posługujesz się komputerem
  • umiejętność pracy w zespole
  • dobra organizacja pracy
  • silna motywacja do osiągania wyznaczonych celów
  • uśmiech na twarzy :)

NIE BOIMY SIĘ ROZPIESZCZAĆ NASZYCH PRACOWNIKÓW

Warto do nas dołączyć, bo mamy dla Ciebie:

  • zatrudnienie w oparciu o dowolną formę współpracy: umowa zlecenie, o pracę lub b2b
  • podstawę oraz nieograniczone prowizje :)
  • szkolenia „na start” plus szkolenia rozwojowe na każdym etapie współpracy
  • bony świąteczne, dofinansowanie urlopów
  • prywatną opiekę medyczną
  • kartę Multisport i system kafeteryjny MyBenefit
  • usługi INEA na preferencyjnych warunkach
CZEKAMY NA CIEBIE!