top
Kierownik Działu Technicznego
Miejsce pracy: Gliwice
top

Twoje zadania:

  • opracowywanie oraz nadzorowanie harmonogramu remontów i konserwacji urządzeń
  • nadzór nad dokumentacją techniczną obiektu
  • nadzorowanie systemów (instalacji i urządzeń) BHP, PPOŻ i Ochrony Środowiska
  • zarządzanie zaopatrzeniem technicznym
  • rozliczanie zleceń serwisowych
  • ustalanie procedur dotyczących właściwego i bezpiecznego użytkowania obiektów
  • określanie kryteriów jakościowych dla realizowanych zadań
  • zarządzanie pracą podległego zespołu pracowników

Oczekujemy od Ciebie:

  • wykształcenia średniego technicznego lub wyższego (preferowane kierunki techniczne lub budowlane)
  • doświadczenia na podobnym stanowisku
  • biegłości w korzystaniu z dokumentacji technicznej i projektowej
  • otwartości na szukanie i wdrażanie nowych rozwiązań
  • orientacji na stałą optymalizację kosztów i procesów
  • doświadczenia w zarządzaniu zespołem pracowników
  • samodzielności i sprawczości w działaniu
  • prawa jazdy kat. B
  • mile widziana znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
  • mile widziana znajomość procedur administracyjnych i prawa budowlanego
Oferujemy:
top
  • stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji
  • umowa o pracę (bez okresu próbnego) i atrakcyjne wynagrodzenie
  • pakiet benefitów
  • nowoczesne narzędzia pracy, w tym samochód służbowy
  • pakiet szkoleń wewnętrznych
zabkapolska.pl