Młodszy konsultant podatkowy
Miejsce zatrudnienia: Wrocław

Zakres zadań:

  • bieżące doradztwo podatkowe w zakresie CIT, VAT, PCC,
  • udział w przeglądach podatkowych, postępowaniach podatkowych,
  • przygotowywanie opinii podatkowych i wniosków o indywidualne interpretacje podatkowe,
  • udział w prowadzeniu i weryfikacji rozliczeń podatkowych,
  • udział w projektach dotyczących cen transferowych.

Wymagania:

  • chęć rozwoju zawodowego w obszarze doradztwa podatkowego,
  • kierunkowe wykształcenie wyższe (prawo, administracja, księgowość, finanse, rachunkowość),
  • ogólna znajomość przepisów prawa podatkowego,
  • bardzo dobra organizacja pracy, dociekliwość, zaangażowanie, odpowiedzialność za powierzone zadania,
  • aktywne podejmowanie zadań oraz umiejętność pracy w zespole.

Oferujemy:

  • pracę w największym holdingu spółek usługowych w Polsce,
  • możliwość rozwoju w sektorze BPO i Centrum Usług Wspólnych,
  • wdrożenie w obowiązki, szkolenia merytoryczne,
  • rozwój zawodowy, uczestnictwo w ciekawych zadaniach i projektach wewnętrznych,
  • dofinansowania do studiów, szkoleń, dostęp do firmowej biblioteki,
  • system kafeteryjny: dofinansowania do karty Multisport, ubezpieczeń, prywatnej opieki medycznej, posiłków itp.