Product Owner
Miejsce pracy:
Poznań

Twoje zadania:

  • Definiowanie wizji produktu, jego roadmapy i możliwości rozwoju
  • Dbanie o spójność działań z celami i strategią biznesową
  • Udział w testach i przekazaniu nowych funkcji do biznesu
  • Współpraca w dynamicznym zespole złożonym z osób z różnych działów w ramach organizacji

Oczekujemy:

  • Tworzenia wizji produktu tak, by przynosił on jak największą wartość dla Klienta
  • "Duszy przedsiębiorcy" i zaangażowania w produkt
  • Umiejętności pracy z Klientem i interesariuszami, rozumienie ich potrzeb i klarowne przekazywanie ich zespołowi (m.in. IT, developerzy)
  • Wiedzy i praktycznych doświadczeń w pracy w zespole Scrumowym (doświadczenie w roli Product Ownera i pracy z Product Backlogiem)

Mile widziane:

  • Mocny nacisk na maksymalizację doświadczeń UX / UI klienta
  • Znajomość procesów produkcji aplikacji software w dużych firmach i złożonym środowisku integracyjnym
  • Umiejętność tłumaczenia potrzeb biznesowych i klientów na wymagania, oceny techniczne, uruchomienie i bieżące zarządzanie
  • Bardzo dobre umiejętności analityczne, interpersonalne i komunikacyjne na różnych poziomach w organizacji