Pracownik Sortowni / Pracownik Magazynu

 

Miejsce pracy: ul. Miedziana 10, Katowice

 

CIEKAWA PRACA, ATRAKCYJNE WYNAGRODZENIE!!!

 

ZADZWOŃ I ZAPYTAJ!

Pracownik Magazynu Sortowni Katowice
Miejsce pracy: Katowice, Sosnowiec, Dąbrowa Górnicza

Opis stanowiska:

 

  • Przyjmowanie, rozładunek i załadunek samochodów z przesyłkami
  • Sortowanie przesyłek
  • Przygotowanie przesyłek do załadunku – pakowanie przesyłek do opakowań zbiorczych, tworzenie palet

 

Wymagania:

  • Umiejętności pracy w zespole
  • Sumienności i motywacja do pracy
  • Chęć do pracy fizycznej.

Oferujemy:

  • Stawka godzinowa 19 zł brutto 
  • Zatrudnienie w oparciu o pełno-składkową umowę zlecenie
  • Zdobycie cennego doświadczenia zawodowego w znanej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku z sektora logistycznego
  • Pracę od Poniedziałku do Piątku w godzinach 00:00 - 08:00 lub 14:00 - 22:00 lub 15:00 – 20:00
Aplikuj

Klikając w przycisk „Wyślij / Aplikuj” lub wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne zawierające poniższą klauzulę, zgadzasz się na przetwarzanie przez Inwork Sp. z o.o. Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu. W każdym czasie możesz cofnąć zgodę, kontaktując się z nami pod adresem [email protected] Twoje dane osobowe wskazane w Kodeksie pracy lub innych ustawach szczegółowych (według wymogów ogłoszenia), przetwarzamy w oparciu o przepisy prawa i ich podanie jest konieczne do wzięcia udziału w procesie rekrutacji. Pozostałe dane osobowe (np. wizerunek) przetwarzamy na podstawie Twojej dobrowolnej zgody, którą wyraziłaś/łeś wysyłając nam zgłoszenie rekrutacyjne i ich podanie nie ma wypływu na możliwość udziału w rekrutacji. Możemy przetwarzać twoje dane osobowe zawarte w zgłoszeniu rekrutacyjnym także w celu ustalenia, dochodzenia lub obrony przed roszczeniami, jeżeli roszczenia dotyczą prowadzonej przez nas rekrutacji. W tym celu będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w oparciu o nasz prawnie uzasadniony interes, polegający na ustaleniu, dochodzeniu lub obrony przed roszczeniami w postępowaniu przed sądami lub organami państwowymi.

Masz prawo dostępu do swoich danych, w tym uzyskania ich kopii, sprostowania danych, żądania ich usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przeniesienia podanych danych (na których przetwarzanie wyraziłeś zgodę) do innego administratora danych. Masz także prawo do wniesienia skargi do Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych (w przyszłości: Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych). Cofnięcie zgody pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

Twoje dane osobowe przetwarzamy w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu przez okres 12 miesięcy, a gdy wyraziłeś zgodę w na udział w przyszłych rekrutacjach przez okres 60 miesięcy. Twoje dane przekazane będą do Inwork Sp. z o.o. Nie przekazujemy Twoich danych osobowych poza Europejski Obszar Gospodarczy. W razie pytań skontaktować się możesz z nami pod adresem [email protected]

Zgody są dobrowolne i nie mają wpływu na możliwość udziału w rekrutacji. W każdym momencie możesz cofnąć udzieloną zgodę, wysyłając e-mail na adres [email protected] co nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przez cofnięciem zgody.