CHCEMY ODKRYĆ TWOJE TALENTY I BYĆ DUMNI Z TEGO, ŻE SIĘ ROZWIJASZ

Poszukiwany
Specjalista ds. Zakupów

Poznaj swoje zadania

  • przygotowanie i składanie zamówień u dostawców,
  • ścisła współpraca z innymi działami firmy w celu utrzymania ciągłości dostaw i zaopatrzenia
  • obsługa elektronicznego systemu do obsługi procesów zakupowych (Comarch) oraz innych systemów informatycznych,
  • efektywne poszukiwanie i wybór Dostawców,
  • negocjacje w zakresie dostaw i optymalizacja kosztów zakupowych,
  • nadzór nad terminowością realizacji dostaw,
  • prowadzenie dokumentacji zakupowej.

Spełniasz poniższe? Wyślij CV!

  • wykształcenie wyższe,
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
  • doświadczenie w obsłudze procesów zakupowych,
  • umiejętności nawiązywania i utrzymywania pozytywnych kontaktów z Dostawcami,
  • dobra znajomość obsługi MS Office (w szczególności programu Excel),
  • umiejętność analitycznego myślenia,
  • dobra znajomość języka angielskiego,
  • orientacja na efektywność kosztową.

TO MOŻE BYĆ TWOJA PRAWDZIWA SZANSA NA ROZWÓJ W CIEKAWYM MIEJSCU!

Warto do nas dołączyć, bo mamy dla Ciebie:

  • stanowisko w strukturach niekwestionowanego lidera usług multimedialnych i telekomunikacyjnych w Wielkopolsce – od ponad 25 lat dostarczamy mieszkańcom województwa usługi cieszące się uznaniem i renomą
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • elastyczne godziny pracy - zaczynamy między 7:00 a 9:00
  • krótsze piątki - możesz zacząć weekend już o 14:00
  • bezpłatny dojazd do INEA PARK autobusem pracowniczym - przystanek 5 minut od Stadionu
  • parking dla preferujących dojazd do pracy samochodem
  • bezpieczne miejsce do pozostawienia roweru oraz prysznic
  • kantynę na miejscu, gdzie zjesz ciepły posiłek
  • bony świąteczne, dofinansowanie urlopów
  • prywatną opiekę medyczną
  • kartę Multisport i system kafeteryjny MyBenefit
  • usługi INEA na preferencyjnych warunkach
CZEKAMY NA CIEBIE!