top
Czy wiesz, że:

  • Jesteśmy drugim co do wielkości producentem piwa w Polsce?
  • Mamy najszersze portfolio marek: Żywiec, Heineken, Desperados, Warka,Tatra, EB,  Specjal, Królewskie, Leżajsk, Brackie oraz wiele nowości np. Dziki Sad?
  • Jesteśmy liderem w branży piwnej w obszarze innowacji i w kategorii premium?
  • Należymy do międzynarodowego koncernu – Grupy Heineken i jesteśmy trzecim co do wielkości rynkiem piwnym w Europie?
  • Codziennie docieramy do ponad 50 000 punktów sprzedaży w całej Polsce?
Production Data Analytic Specialist
Miejsce pracy: Warka, Warszawa

Twoje zadania:

Obowiązki:

  • Tworzenie analiz potrzeb raportowych/analitycznych działu Łańcucha Dostaw (w obszarze Digital Supply Chain) a następnie ich realizowanie zgodnie z metodykami zwinnymi
  • Odpowiednie przygotowanie danych, które będą stanowiły źródło zasilające raporty i algorytmy
  • Bliska współpraca z działami produkcji, planowania, logistyki i obsługi klienta w celu zrozumienia procesu, działania maszyn, systemów i ludzi i określenia właściwości zbioru danych do pracy nad raportowaniem
  • Tworzenie rozwiązań/algorytmów/raportów analityki w obszarze Digital Supply Chain w środowiskach takich jak np. QlickSense, PowerBI, oraz tworzenie algorytmów z wykorzystaniem języków programowania (np. Python, R). Współpraca z dostawcami oferującymi takie rozwiązania
  • Dostarczanie rozwiązań do wdrożenia dla biznesu, które mają przynieść automatyzację, poprawę działania i lepszą wizualizację poprzez: analizę wyników przygotowywanych w tworzonych raportach, algorytmach, systemach (np. IIoT)
  • Współpraca z IT w celu automatyzacji procesów, wizualizacji oraz testowania (eksperymentowania) nowych rozwiązań
  • Wyzwania na stanowisku:
    • Tworzenie nowego obszaru raportów i analiz które obecnie nie istnieją
    • Tworzenie produktów mających generować poprawę procesu, eliminacje strat i efektywność
    • Konieczność bycia na bieżąco z rozwiązaniami z obszaru Przemysłu 4.0

Czego poszukujemy:

Oczekiwania:

  • Wykształcenie wyższe - statystyczne, matematyczne, informatyczne lub pokrewne
  • 2 lata doświadczenia na stanowisku o zbliżonym zakresie obowiązków
  • MS Office (Excell, Access) – zaawansowany
  • Znajomość statystyki opisowej i matematycznej
  • Znajomość metodyk zwinnych (Agile) oraz metodyk optymalizacji procesowej
  • Znajomość: SAP BW, VBA, Qlik
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie B2/C1
  • Mile widziana znajomość programowania w środowisku Python/R
  • Gotowość do podróży służbowych w ramach prowadzonych projektów

Co możemy Ci zaoferować:

Oferujemy:

  • Pracę w obszarze innowacyjnych rozwiązań Przemysłu 4.0
  • Atrakcyjny pakiet benefitów płacowych i pozapłacowych
  • Możliwość prowadzenia projektów, które docelowo będą implementowane na poziomie globalnym w ramach grupy Heineken
Chcesz rozpocząć z nami zawodową przygodę?
bottom