Specjalista ds. Technicznych
Miejsce pracy:
Gliwice

Twoje zadania:

  • Zapewnienie sprawnego i optymalnego funkcjonowania maszyn i urządzeń poprzez nadzorowanie procedur i procesów związanych z ich zastosowaniem
  • aktualizacja i archiwizacja dokumentacji eksploatacyjnej
  • wyposażanie pracowników w odzież roboczą, środki ochrony indywidualnej, a także narzędzia pracy
  • rozliczanie i ewidencjonowanie szkód (w tym współpraca z brokerem ubezpieczeniowym)
  • współpraca za podwykonawcami ( w tym firmą sprzątającą)ewidencjonowanie i rozliczanie kosztów i  przygotowywanie sprawozdań i raportów z
  • wsparcie Kierownika Działu w codziennych zadaniach

Oczekujemy od Ciebie:

  • doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku – mile widziane
  • wykształcenia średniego – mile widziane o profilu technicznym lub elektrycznym (możliwość zatrudnienia studenta zaocznego)
  • dobrej znajomości pakietu MS Office (zwłaszcza MS Excel)- weryfikowane w procesie rekrutacji
  • czynnego prawo jazdy kat. B
  • komunikatywności i odpowiedzialności
  • umiejętności pracy zarówno indywidualnej jak i zespołowej
  • zdolności do realizacji wielu zadań pod presją czasu