top
Młodszy Specjalista ds. Realizacji Wysyłki
Miejsce pracy: Żabia Wola (pow. grodziski)
top

Twoje zadania:

  • nadzór nad przebiegiem procesu konfekcjonowania
  • wsparcie Koordynatora w kontroli i nadzorze systemowym
  • prowadzenie analizy jakości pracy grup konfekcjonujących
  • raportowanie
  • współpraca z działem transportu i logistyki

Oczekujemy od Ciebie:

  • doświadczenia w pracy w magazynie lub logistyce magazynowej
  • znajomości zasad gospodarki magazynowej
  • umiejętności obsługi komputera - pakiet MS Office (Qguar mile widziane)
  • wysokiej motywacji do pracy i zaangażowania
  • dyspozycyjności (praca w godzinach popołudniowych i nocnych)
  • odpowiedzialności oraz bardzo dobrej organizacji pracy
  • umiejętności analitycznego myślenia
Oferujemy:
top
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • brak okresu próbnego
  • pracę w Oddziale w Żabiej Woli należącym do Spółki o ugruntowanej pozycji na rynku FMCG
  • atrakcyjny system wynagrodzeń

- wynagrodzenie zasadnicze

- premię kwartalną

- dodatek transportowy

- cyklicznie przeprowadzany proces podwyżkowy

  • niezbędne narzędzia pracy
  • wybrane przez Ciebie atrakcyjne benefity pozapłacowe (pakiet sportowy, pakiet medyczny i ubezpieczenie grupowe, bony świąteczne, paczki dla dzieci, dofinansowanie kształcenia)
  • dobrą atmosferę pracy oraz imprezy integracyjne
zabkapolska.pl