Koordynator Projektów Księgowości
Miejsce pracy:
Poznań

Twoje zadania:

  • koordynowanie projektów finansowych związanych z rozwojem i realizacją celów Departamentu Księgowości
  • planowanie i opracowanie karty projektu i planu zarządzania projektem: harmonogramu, budżetu, komunikacji, itd.
  • analiza i zarządzanie zakresem, czasem, budżetem, ryzykiem i zależnościami w projektach
  • kontrolowanie stanu i postępu realizacji zadań
  • stała współpraca z klientami wewnętrznymi i zewnętrznymi zaangażowanymi w projekcie
  • analiza biznesowa obszaru finansowego

Oczekiwania:

  • kilkuletnie doświadczenie w zarządzaniu projektami
  • wiedza z zakresu księgowości, znajomość procesów
  • wykształcenie wyższe
  • umiejętność kreatywnego rozwiązywania problemów oraz proponowania rozwiązań
  • umiejętność pracy w zespole oraz szybkiego podejmowania decyzji
  • doskonałe umiejętności organizacyjne
  • nastawienie na spełnianie celów stawianych przez klienta
  • biegła znajomość MS Office
  • znajomość systemu SAP w dowolnym obszarze mile widziana (FI, FI-AA, SD, MM)
  • znajomość SharePoint/ MS Project/ Jira- mile widzana