Asystent / Asystentka Zarządu
Miejsce pracy: Gdynia

Wiemy, że firma to ludzie, dlatego szczególnie ważne są dla nas przyjazne relacje i zrównoważony rozwój. To szacunek do drugiego człowieka wyznacza standardy naszej pracy.

BEST S.A. to jedna z czołowych polskich firm finansowych, od 1997 roku notowana na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. Zarządzamy dużymi portfelami wierzytelności nieregularnych, rozwiązując problem braku terminowości rozliczeń między stronami umów i przywracając równowagę na rynku usług finansowych. Jesteśmy ekspertami w swojej dziedzinie, a naszą działalność prowadzimy w oparciu o 3 kluczowe wartości: WIEDZĘ, ETYKĘ, SKUTECZNOŚĆ. Nasza praca nie zawsze jest łatwa, ale wiemy, że to, co robimy, ma ogromne znaczenie.

Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Główne zadania

  • zarządzanie kalendarzem spotkań zarządu spółki
  • przygotowanie dokumentacji oraz prowadzenie posiedzeń zarządu
  • wsparcie w prowadzonych projektach oraz przygotowanie prezentacji na potrzeby członków zarządu
  • kompleksowe wsparcie zarządu w organizacji spotkań oraz podróży służbowych
  • współpraca z członkami rady nadzorczej spółki oraz przygotowanie posiedzeń rady nadzorczej
  • nadzór nad prawidłowym przepływem informacji i dokumentacji pomiędzy poszczególnymi komórkami spółki a zarządem

Wymagania

  • doświadczenie na stanowisku asystenta/-tki zarządu lub pokrewne
  • znajomość języka angielskiego na poziomie B2 lub wyższym
  • praktyczna znajomość pakietu Microsoft Office (Word, Excel, Outlook)
  • samodzielność i bardzo dobra organizacja pracy
  • dyspozycyjność i elastyczność
  • wysoki poziom kultury osobistej
  • umiejętność pracy pod presją czasu
  • gotowość do pracy w zmianach 8-16 i 10-18

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie
  • prywatną opiekę medyczną
  • kafeterię My Benefit (w tym dofinansowanie do karty Multisport)
  • program Work-Life Balance (m.in. owocowe środy, grywalizacja firmowa Play BEST)
  • dodatkowe benefity dla Pracowników z orzeczeniem o niepełnosprawności
  • pracę w grupie pasjonatów i profesjonalistów
  • przyjazną kulturę organizacyjną
  • szkolenia, programy rozwojowe, kulturę dzielenia się wiedzą