top
Partner ds. Szkoleń
Miejsce pracy: Płońsk, Płock
top

Twoje zadania:

  • realizację polityki szkoleniowej w zakresie przygotowania i prowadzenia szkoleń onboardingowych kadry współpracowników sieci Żabka
  • monitoring szkoleń terenowych
  • realizacja szkoleń oparta na zarządzaniu zmianą
  • przygotowanie skryptów i programów szkoleniowych na bieżące potrzeby
  • raportowanie z działań jakościowych
  • zarządzanie szkoleniami w Regionie

Oczekujemy od Ciebie:

  • doświadczenie w koordynacji pracy własnej oraz szkoleń terenowych
  • organizacja oraz administrowanie procesu szkoleń
  • 1 rok udokumentowanego doświadczenia trenerskiego w obszarze kompetencji w sprzedaży (umiejętności sprzedażowe, obsługa klienta, komunikacja, motywacja)
  • umiejętność pracy zarówno z grupą szkoleniową, jak i pracy indywidualnej trenerskiej
  • doświadczenie w pracy trenera w sieciach handlowych będzie dodatkowym atutem
  • doświadczenie w szkoleniach dla branży FMCG - mile widziane
  • empatia i wysoko rozwinięte zdolności interpersonalne
  • samodzielność i kreatywność w szukaniu nowych rozwiązań
  • nastawienie na cel
  • dobra organizacja pracy
  • dobra znajomość programu Excel oraz Power Point
  • umiejętność realizacji projektów, wielozadaniowość
  • entuzjazm, zaangażowanie, inicjatywa i elastyczność
Oferujemy:
top
  • umowę współpracy na czas nieokreślony
  • pakiet szkoleń wdrożeniowych
  • atrakcyjne stałe wynagrodzenie zasadnicze + premia
  • niezbędne narzędzia pracy (samochód służbowy, karta flota, tablet, telefon służbowy)
  • perspektywę rozwoju zawodowego podczas współpracy z firmą o ugruntowanej pozycji w branży FMCG
  • wybrane przez Ciebie atrakcyjne benefity pozapłacowe (pakiet sportowy i ubezpieczenie grupowe)
zabkapolska.pl