GRUPA NEUCA

Jesteśmy jedną z największych w Polsce firm rozwijającą się jednocześnie w kilku kluczowych obszarach rynku zdrowia. Daje to naszym pracownikom wyjątkowe możliwości tworzenia innowacyjnych rozwiązań.

Budujemy ogólnopolską sieć przychodni „Świat Zdrowia". Wprowadzamy w nich zdrowe innowacje – m.in. telemedycynę. Prowadzimy badania kliniczne. Dzięki temu udostępniamy naszym pracownikom wyjątkowe możliwości rozwoju a pacjentom usługi medyczne na najwyższym poziomie. Twórz z nami przyszłość opieki na polskim rynku zdrowia.

Obecnie do jednej z naszych Przychodni Elmed Szczytno Sp. z o.o. poszukujemy pracowników na stanowisko:

Pielęgniarka/Pielęgniarz Medycyny Szkolnej

Miejsce pracy: Szczytno
Region: warmińsko-mazurskie
Numer referencyjny: PMSZ/09/2019/SZ

Opis stanowiska

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:

  • opiekę medyczną nad wychowankami,
  • udzielanie pierwszej pomocy wychowankom w wypadkach i zachorowaniach oraz zapewnienie im opieki do chwili przybycia lekarza,
  • przeprowadzanie przeglądów czystości ciała i odzieży wychowanków.

Wymagania

Oczekujemy:

  • wykształcenia kierunkowego,
  • kursu kwalifikacyjnego pielęgniarki środowiska nauczania i wychowania,
  • umiejętności nawiązywania dobrego kontaktu z dziećmi,
  • bardzo dobrej organizacji pracy, odpowiedzialności,
  • cierpliwości i opanowania,
  • umiejętności pracy pod presją czasu.

Oferujemy

Oferujemy:

  • indywidualnie dopasowaną formę i warunki zatrudnienia,
  • pracę w rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji,
  • możliwość współpracy z profesjonalistami z branży i podnoszenia kompetencji zawodowych poprzez udział w szkoleniach, akademiach lekarskich, konferencjach.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie aplikacji wybierając przycisk APLIKUJ.
Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.