GRUPA NEUCA

Jesteśmy jedną z największych w Polsce firm, rozwijającą się jednocześnie w kilku kluczowych obszarach rynku zdrowia. Daje to naszym pracownikom wyjątkowe możliwości tworzenia innowacyjnych rozwiązań, zmieniających jakość życia pacjentów.

Budujemy ogólnopolską sieć przychodni „Świat Zdrowia". Wprowadzamy w nich zdrowe innowacje – m.in. telemedycynę. Prowadzimy badania kliniczne. Dzięki temu udostępniamy naszym pracownikom wyjątkowe możliwości rozwoju a pacjentom usługi medyczne na najwyższym poziomie. Twórz z nami przyszłość opieki na polskim rynku zdrowia.

Obecnie do naszej Przychodni w Dzierżoniowie poszukujemy pracowników na stanowisko:

Psycholog - Medycyna Pracy

Miejsce pracy: Dzierżoniów
Region: dolnośląskie
Numer referencyjny: P/12/DZ

Opis stanowiska

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:

  • realizację badań niezbędnych do wydania orzeczeń przez lekarza medycyny pracy.

Wymagania

Oczekujemy:

  • wykształcenia wyższego psychologicznego,
  • doświadczenia zawodowego w obszarze medycyny pracy,
  • orientacji na Pacjenta,
  • dobrej organizacji pracy własnej.

Oferujemy

Oferujemy:

  • pracę w rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji,
  • pracę w otwartym i kreatywnym zespole,
  • indywidualnie dopasowaną formę i warunki zatrudnienia oraz elastyczne godziny pracy,
  • możliwość udziału w innowacyjnych projektach zmieniających oblicze medycyny w Polsce (telemedycyna i badania kliniczne).

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie kontaktu, korzystając z przycisku Aplikuj.