GRUPA NEUCA

Jesteśmy jedną z największych firm w Polsce, rozwijającą się jednocześnie w kilku kluczowych obszarach rynku zdrowia. Daje to naszym pracownikom wyjątkowe możliwości tworzenia innowacyjnych rozwiązań.

Aktualnie do naszego zespołu w ramach Grupy NEUCA poszukujemy kandydata na stanowisko:

Staż w Dziale Rozliczeń Transportu

Miejsce pracy: Toruń
Region: kujawsko-pomorskie
Numer referencyjny: SDRT/11/2019/T

Opis stanowiska

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:

  • bieżące wsparcie w realizacji zadań specjalistów ds. administracji transportu i spedytorów,
  • obsługa dokumentacji transportowej,
  • wprowadzanie danych rozliczeniowych do systemu,
  • współpraca z przewoźnikami w zakresie administracji.

Wymagania

Od kandydatów oczekujemy:

  • student/ka ostatnich lat studiów lub absolwenci - preferowane kierunki: logistyka, transport, administracja, zarządzanie, finanse,
  • dobra znajomość pakietu MS Office,
  • otwartość i chęć zdobywania nowych doświadczeń i umiejętności,
  • wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne,
  • zaangażowanie i inicjatywa w wykonywaniu powierzonych zadań.

Oferujemy

Oferujemy:

  • możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego,
  • wsparcie doświadczonych specjalistów,
  • przyjazną atmosferę pracy,
  • współpracę w oparciu o umowę zlecenie.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie aplikacji wybierając przycisk APLIKUJ.
Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.