GRUPA NEUCA

Jesteśmy jedną z największych w Polsce firm, rozwijającą się jednocześnie w kilku kluczowych obszarach rynku zdrowia. Daje to naszym pracownikom wyjątkowe możliwości tworzenia innowacyjnych rozwiązań, zmieniających jakość życia pacjentów.

Budujemy ogólnopolską sieć przychodni „Świat Zdrowia". Wprowadzamy w nich zdrowe innowacje – m.in. telemedycynę. Prowadzimy badania kliniczne. Dzięki temu udostępniamy naszym pracownikom wyjątkowe możliwości rozwoju a pacjentom usługi medyczne na najwyższym poziomie. Twórz z nami przyszłość opieki na polskim rynku zdrowia.

Obecnie do jednej z naszych Przychodni NZOZ "Medicus" Gostynin Sp. z o. o. w Gostyninie poszukujemy osoby na stanowisko:

Kierownik Placówki Medycznej

Miejsce pracy: Gostynin
Region: mazowieckie
Numer referencyjny: KPM/10/2019/G

Opis stanowiska

Osoba zatrudniona na tym stanowisku odpowiedzialna będzie za:

  • zarządzanie placówką medyczną,
  • kierowanie dużym zespołem w rozproszonej strukturze organizacyjnej,
  • zapewnienie ciągłości świadczenia usług przez przychodnię (m.in. obsługa pacjenta zgodna ze standardem, organizacja pracy i zasobów w placówce, koordynowanie usług podwykonawczych),
  • realizację celów biznesowych (odpowiedzialność za budżet, przychody oraz zarządzanie kosztami),
  • pozyskiwanie kadry medycznej,
  • analizę rynku i poszukiwanie nowych możliwości rozwoju,
  • dbanie o stały rozwój zakresu i jakości świadczonych usług,
  • kształtowanie pozytywnego wizerunku placówki na rynku lokalnym,
  • nawiązywanie i utrzymywanie relacji z kontrahentami,
  • właściwe prowadzenie dokumentacji medycznej,
  • raportowanie do NFZ oraz innych organów kontrolnych.

Wymagania

Od kandydatów oczekujemy:

  • doświadczenia w zarządzaniu placówką medyczną,
  • doświadczenia w zarządzaniu w ramach podstawowej opieki zdrowotnej i ambulatoryjnej opieki specjalistycznej,
  • silnie rozwiniętych kompetencji menedżerskich,
  • bardzo dobrej orientacji w aktach prawnych związanych z nadzorowanym obszarem,
  • doświadczenia we współpracy z instytucjami zewnętrznymi (m.in. NFZ, Sanepid),
  • umiejętności wyciągania wniosków i tworzenia rekomendacji,
  • silnej orientacji na cel,
  • gotowości do podejmowania samodzielnych decyzji.

Oferujemy

Oferujemy:

  • konkurencyjne wynagrodzenie podstawowe,
  • motywujący system premiowy,
  • szeroki pakiet benefitów pozapłacowych,
  • możliwości rozwoju zawodowego w przychodni lub/i strukturach ogólnopolskich,
  • pracę w środowisku ludzi lubiących swoją pracę.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie aplikacji wybierając przycisk APLIKUJ.
Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.