GRUPA NEUCA

Jesteśmy jedną z największych w Polsce firm, rozwijającą się jednocześnie w kilku kluczowych obszarach rynku zdrowia. Daje to naszym pracownikom wyjątkowe możliwości tworzenia innowacyjnych rozwiązań, zmieniających jakość życia pacjentów.

Obecnie do naszego zespołu w Grupie NEUCA poszukujemy osoby na stanowisko:

Młodszy Specjalista ds. Wsparcia Pacjenta

Miejsce pracy: Toruń
Region: kujawsko-pomorskie
Numer referencyjny: MSWP/11/2019/T

Opis stanowiska

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:

  • telefoniczną obsługę pacjentów – umawianie na wizyty lekarskie, informowanie pacjentów o wszelkich zmianach w umówionych wcześniej wizytach lekarskich,
  • weryfikacja uprawnień ubezpieczonych pacjentów,
  • opieka nad pacjentami i ich rodzinami w zakresie wielokanałowego dostępu i efektywnego korzystania z usług z zakresu leczenia i profilaktyki zdrowotnej, w szczególności z usług świadczonych przez placówki medyczne,
  • dbanie o budowanie zaufania wśród pacjentów i bezpieczeństwo związane z poufnością informacji i ochroną danych osobowych i medycznych pacjentów,
  • wspieranie akcji zdrowotnych organizowanych na rzecz pacjenta,
  • sprzedaż usług prywatnych oferowanych przez placówki medyczne,
  • współpraca z pracownikami placówek medycznych w celu skutecznego rozwiązywania problemów pacjentów oraz świadczenia najwyższej jakości usług,
  • dotrzymywanie wysokiego standardu obsługi pacjenta.

Wymagania

Od kandydatów oczekujemy:

  • wykształcenia min. średniego,
  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • umiejętności obsługi komputera i urządzeń biurowych,
  • bardzo dobrych umiejętności interpersonalnych, optymistycznego usposobienia, empatii,
  • orientacji na pacjenta.

Oferujemy

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego,
  • miłą atmosferę i przyjazne środowisko pracy,
  • możliwość skorzystania z pakietu benefitów.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie aplikacji wybierając przycisk APLIKUJ.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.