top
Współpracownik ds. Kompletacji Towaru
Miejsce pracy: Pruszcz Gdański
top

Kluczowe zadania:

  • nadzór nad procesem przygotowania towarów do wysyłek (kompletacji) według zamówień,
  • rekrutacja pracowników magazynowych oraz zarządzanie swoim zespołem,
  • realizacja założonych celów jakościowych i efektywnościowych,
  • szkolenia podległego personelu,
  • nadzór nad przestrzeganiem obowiązujących norm i procedur.

Oczekiwania:

  • posiadany status własnej działalności gospodarczej,
  • min. średnie wykształcenie i doświadczenie w kierowaniu zespołem pracowników,
  • wiedza poparta doświadczeniem w zakresie procesów magazynowych,
  • zdolności w zarządzaniu i motywowaniu pracowników,
  • doskonała organizacja pracy własnej i podległego zespołu,
  • umiejętność zarządzania priorytetami i delegowania zadań.
Oferujemy:
top
  • możliwość nawiązania stałej współpracy,
  • przejrzyste warunki kontraktu,
  • współpracę z firmą posiadającą ugruntowaną pozycję na rynku,
  • atrakcyjny system wynagradzania uzależniony od osiąganych wyników,
  • niezbędne narzędzia pracy.
zabkapolska.pl