GRUPA NEUCA

Jesteśmy jedną z największych firm w Polsce, rozwijającą się jednocześnie w kilku kluczowych obszarach rynku zdrowia. Daje to naszym pracownikom wyjątkowe możliwości tworzenia innowacyjnych rozwiązań.

Aktualnie do naszego zespołu w ramach Grupy NEUCA poszukujemy kandydata na:

Staż w Dziale Kadr i Płac

Miejsce pracy: Toruń
Region: kujawsko-pomorskie
Numer referencyjny: SDKP/11/2019/T

Opis stanowiska

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:

  • pomoc w bieżących zadaniach zespołu płac,
  • wsparcie w procesie naliczania wynagrodzeń,
  • archiwizację dokumentów personalnych,
  • weryfikację i kompletowanie dokumentów płacowych,
  • wprowadzanie danych systemu płacowo-kadrowego,
  • pomoc przy tworzeniu raportów oraz baz danych z zakresu kadrowo-płacowego,
  • wsparcie w przygotowaniu i odbieraniu korespondencji.

Wymagania

Od kandydatów oczekujemy:

  • dobrej znajomości MS Excel oraz MS Word,
  • zaangażowania i chęci do pracy,
  • umiejętności pracy w zespole i dobrej organizacji,
  • komunikatywności.

Oferujemy

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • możliwość zdobywania doświadczenia zawodowego,
  • szkolenia wprowadzające.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie aplikacji wybierając przycisk APLIKUJ.
Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.