GRUPA NEUCA

Jesteśmy jedną z największych firm w Polsce, rozwijającą się jednocześnie w kilku kluczowych obszarach rynku zdrowia. Daje to naszym pracownikom wyjątkowe możliwości tworzenia innowacyjnych rozwiązań.

Aktualnie do naszego zespołu w ramach Grupy NEUCA poszukujemy kandydata na stanowisko:

Koordynator ds. Wsparcia Aptek

Region: wielkopolskie
Numer referencyjny: KWA/11/2019/W

Opis stanowiska

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:

  • pozyskiwanie aptek do współpracy w ramach oferowanych przez Grupę NEUCA programów detalicznych,
  • kompleksowe doradztwo i obsługę aptek,
  • wsparcie klientów w zakresie realizacji ustaleń wynikających ze współpracy,
  • doradztwo dotyczące optymalizacji rozwiązań handlowych i marketingowych w aptekach,
  • realizację celów sprzedażowych i odsprzedażowych,
  • prowadzenie szkoleń dla personelu apteki,
  • wprowadzanie rozwiązań mające na celu rozwój aptek.

Wymagania

Od kandydatów oczekujemy:

  • doświadczenia w pozyskiwaniu klientów do programów detalicznych (mile widziane doświadczenie w pozyskiwaniu klientów do sieci w branży farmaceutycznej lub FMCG),
  • umiejętności nawiązywania i utrzymywania pozytywnych relacji z klientami,
  • wysoko rozwiniętych umiejętności analitycznych,
  • wysoko rozwiniętej świadomości biznesowej,
  • wysokiej orientacji na realizację celów,
  • efektywnego przeprowadzania szkoleń i prezentacji,
  • umiejętności sprzedażowych, priorytetyzacji zadań oraz prowadzenia skutecznych negocjacji,
  • prawa jazdy kat. B i gotowości do pracy w terenie,
  • posiadania lub gotowości do założenia działalności gospodarczej.

Oferujemy

Oferujemy:

  • narzędzia pracy (samochód służbowy, ultrabook, telefon),
  • możliwość skorzystania z pakietu benefitów (Multisport, Lux Med, ubezpieczenie grupowe, wyprawki dla dzieci, bony i paczki na święta, dodatkowy dzień wolny w dniu urodzin dziecka),
  • przejrzyste ścieżki kariery,
  • możliwość uczestniczenia w programach rozwojowych,
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji w ramach cyklicznych szkoleń,
  • pracę u lidera rynkowego zatrudniającego 5000 osób,
  • kompleksowy proces wdrożenia do organizacji.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie aplikacji wybierając przycisk APLIKUJ.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.